Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost objavio natječaje za sufinanciranje projekata EE i OIE

Datum objave: 13. prosinca 2012.
thumb.php
Dana 12.12.2012. Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovit objavio je devet natječaja za sufinanciranje projekata energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije za koje su planirana sredstva u iznosu od 84,5 milijuna kuna.

Natječaji su objavljeni na web stranici Fonda i u Narodnim novinama br. 137/12. Svoje projekte na navedene natječaje mogu kandidirati jedinice regionalne i lokalne samouprave, javne ustanove, građani, trgovačka društva, obrtnici i druge pravne osobe.
Više informacija svi zainteresirani mogu dobiti na internet stranicama Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content