Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Help Portrait 2012 - Čakovec

Datum objave: 6. prosinca 2012.
help_portrait
Kraj godine označava i blagdansko doba koje svi uvijek željno isčekujemo.  Toplina doma, blizina obitelji, mali znakovi pažnje i srca ispunjena radošću ono je čemu se svi radujemo i što svi zaslužujemo, no postoje i ljudi kojima su takve životne radosti uskraćene. Prije četiri godine američki fotograf Jeremy Cowart došao je na ideju da bi kao fotograf mogao nešto vratiti lokalnoj zajednici u kojoj djeluje, da na svoj način vrati društvu dio onoga štoje sam primio.

Ideja osnovana 2009. godine kao neprofitna organizacija dobila je ime Help-Portrait i krenula je realizacija. Cilj ovog plemenitog projekta je da fotografi svojim umijećem i dobrom voljom onima manje sretnima pruže priliku da se na taj dan osjećaju poseb- nima i važnima. Bilo da su to bolesna djeca ili ona bez roditelja, naši stariji sugrađani u domovima ili samohrane majke, bilo da su to oni koji se osjećaju usamljeni ili napušteni
– svi su dobrodošli na barem taj jedan dan druženja i smijeha.

Pozivamo vas da nam se pridružite u ovoj globalnoj akciji širenja dobrih emocija.

Help Portrait 2012 - Čakovec održat će 08. prosinca 2012. u vremenu

od 10h do 17h
u
Tehnološko-inovacijskom centru Međimurje
Bana Josipa Jelačića 22B Čakovec

www.help-portrait.com

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content