Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Svečanost povodom završetka Europske godine aktivnog starenja i međugeneracijske solidarnosti

Datum objave: 30. studenoga 2012.
Logo_Europska_godina_2012_final
U srijedu, 5. prosinca 2012. održati će se svečanost povodom završetka Europske godine aktivnog starenja i međugeneracijske solidarnosti te dodjele Županijske nagrade za volonterstvo u izložbenom salonu Muzeja Međimurja, Trg Republike 5 u Čakovcu s početkom u 12.00 sati.


Na svečanosti će se predstaviti provedene aktivnosti i uručiti nagrade autorima najboljih radova likovnog i literarnog natječaja za djecu provedenih u sklopu ovogodišnje Europske godine, a povodom Međunarodnog dana volontera nagrada najboljem volonteru/volonterki u Međimurju dodjeljuje se po drugi put za individualni volonterski doprinos razvoju zajednice i poboljšanju kvalitete života na području Međimurja.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content