Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Objavljeni rezultati 3. natječaja IPA Mađarska – Hrvatska 2007-2013

Datum objave: 15. studenoga 2012.
hu-hr-logo
Zajedničko tehničko tajništvo prekograničnog programa Mađarska Hrvatska objavilo je popis projekata kojima su dodijeljena sredstva i statističke podatke Trećeg poziva. Lista projekata kao i statistički podaci objavljeni su na službenoj web stranici Programa www.hu-hr-ipa.com.


IPA Prekogranični program Mađarska-Hrvatska jedan je od programa prekogranične suradnje u okviru II. komponente IPA Programa. U sklopu programa bila su otvorena tri javna poziva od kojih je posljednji bio objavljen od 22.11.2011. do 12.3.2012.

Cilj IPA prekograničnog programa Mađarska – Hrvatska jest poticati uravnoteženi održivi razvoj pograničnih područja Republike Mađarske i Republike Hrvatske.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content