Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Proglašena elementarna nepogoda poplava

Datum objave: 7. studenoga 2012.
Župan Međimurske županije Ivan Perhoč danas je proglasio elementarnu nepogodu za područje Općine Nedelišće, zbog poplave uzrokovane izlijevanjem rijeke Drave, uslijed čega su nastale velike materijalne štete na stambenim i gospodarskim objektima, komunalnoj i prometnoj infrastrukturi i na građevinskom i poljoprivrednom zemljištu.
Procjenu štete od elementarne nepogode poplave izvršit će Županijsko povjerenstvo za procjenu štete od elementarnih nepogoda zajedno s nadležnim Općinskim povjerenstvom za procjenu štete od elementarnih nepogoda. Županijsko povjerenstvo će izraditi izvješće o nastaloj šteti i dostaviti ga Državnom povjerenstvu za procjenu štete od elementarnih nepogoda.

poplava_4_nas
Župan Međimurske županije Ivan Perhoč proglasio je elementarnu nepogodu za područje Općine Nedelišće, zbog poplave uzrokovane izlijevanjem rijeke Drave, uslijed čega su nastale velike materijalne štete na stambenim i gospodarskim objektima, komunalnoj i prometnoj infrastrukturi i na građevinskom i poljoprivrednom zemljištu.

Procjenu štete od elementarne nepogode poplave izvršit će Županijsko povjerenstvo za procjenu štete od elementarnih nepogoda zajedno s nadležnim Općinskim povjerenstvom za procjenu štete od elementarnih nepogoda. Županijsko povjerenstvo će izraditi izvješće o nastaloj šteti i dostaviti ga Državnom povjerenstvu za procjenu štete od elementarnih nepogoda.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content