Župan Međimurske županije Ivan Perhoč danas je proglasio elementarnu nepogodu za područje Općine Nedelišće, zbog poplave uzrokovane izlijevanjem rijeke Drave, uslijed čega su nastale velike materijalne štete na stambenim i gospodarskim objektima, komunalnoj i prometnoj infrastrukturi i na građevinskom i poljoprivrednom zemljištu.
Procjenu štete od elementarne nepogode poplave izvršit će Županijsko povjerenstvo za procjenu štete od elementarnih nepogoda zajedno s nadležnim Općinskim povjerenstvom za procjenu štete od elementarnih nepogoda. Županijsko povjerenstvo će izraditi izvješće o nastaloj šteti i dostaviti ga Državnom povjerenstvu za procjenu štete od elementarnih nepogoda.

poplava_4_nas
Župan Međimurske županije Ivan Perhoč proglasio je elementarnu nepogodu za područje Općine Nedelišće, zbog poplave uzrokovane izlijevanjem rijeke Drave, uslijed čega su nastale velike materijalne štete na stambenim i gospodarskim objektima, komunalnoj i prometnoj infrastrukturi i na građevinskom i poljoprivrednom zemljištu.

Procjenu štete od elementarne nepogode poplave izvršit će Županijsko povjerenstvo za procjenu štete od elementarnih nepogoda zajedno s nadležnim Općinskim povjerenstvom za procjenu štete od elementarnih nepogoda. Županijsko povjerenstvo će izraditi izvješće o nastaloj šteti i dostaviti ga Državnom povjerenstvu za procjenu štete od elementarnih nepogoda.