Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Novo vodstvo Udruge studenata Međimurja

Datum objave: 23. listopada 2012.
Prošle srijede održana je godišnja skupština Udruge studenata Međimurja. Skupština se održala u prostorijama Zavičajnog društva Međimurja u Ilici gdje se odazvalo pedesetak studenata iz Međimurja i time pokazali želju i volju za rad i druženje u istoimenoj Udruzi.
Dosadašnji predsjednik Igor Ivković zahvalio se međimurskim studentima na podršci koju su pružali u provedbi projekata Udruge, a posebno na odazivu od preko 800 ljudi na svaku Međimursku feštu.
Za novog predsjednika Udruge studenata Međimurja jednoglasno je izabran Deni Oreški, student Ekonomskog fakulteta u Zagrebu smjera Financija te dosadašnji tajnik Udruge. Također jednoglasno  je izabrano i novo predsjedništvo u sastavu Benjamina Štampara (dosadašnjeg potpredsjednika Udruge), Karoline Kolarić (također dosadašnje potpredsjednice Udruge),  Ivana Borovića, Davida Ivkovića, Hrvoja Cirkovića, Elene Ružić, Elene Govedić i Matka Lovreca koje će sljedeći tjedan unutar sebe imenovati dvoje potpredsjednika.  U Nadzorni odbor Udruge izabrani su Vedran Babić, Kris Oliver Jalušić, Luka Vlahek, Matija Hranilović te Katja Turk. Za novog tajnika Udruge izabran je Vanja Ovčar,  a za blagajnicu Tihana Srpak.
Također, svi prisutni studenti imali su priliku za učlanjenje ili produživanje članstva u Udruzi uplatom godišnje članarine za akademsku godinu 2012./2013. Sve uzvanike dočekao je domjenak i čašica vrhunskog međimurskog vina, a druženje se nastavilo u pivnici Medvedgrad.
predsjednici
Prošle srijede održana je godišnja skupština Udruge studenata Međimurja. Skupština se održala u prostorijama Zavičajnog društva Međimurja u Ilici gdje se odazvalo pedesetak studenata iz Međimurja i time pokazali želju i volju za rad i druženje u istoimenoj Udruzi. 

Dosadašnji predsjednik Igor Ivković zahvalio se međimurskim studentima na podršci koju su pružali u provedbi projekata Udruge, a posebno na odazivu od preko 800 ljudi na svaku Međimursku feštu.
 
Za novog predsjednika Udruge studenata Međimurja jednoglasno je izabran Deni Oreški, student Ekonomskog fakulteta u Zagrebu smjera Financija te dosadašnji tajnik Udruge. Također jednoglasno  je izabrano i novo predsjedništvo u sastavu Benjamina Štampara (dosadašnjeg potpredsjednika Udruge), Karoline Kolarić (također dosadašnje potpredsjednice Udruge),  Ivana Borovića, Davida Ivkovića, Hrvoja Cirkovića, Elene Ružić, Elene Govedić i Matka Lovreca koje će sljedeći tjedan unutar sebe imenovati dvoje potpredsjednika.  U Nadzorni odbor Udruge izabrani su Vedran Babić, Kris Oliver Jalušić, Luka Vlahek, Matija Hranilović te Katja Turk. Za novog tajnika Udruge izabran je Vanja Ovčar,  a za blagajnicu Tihana Srpak.

Također, svi prisutni studenti imali su priliku za učlanjenje ili produživanje članstva u Udruzi uplatom godišnje članarine za akademsku godinu 2012./2013. Sve uzvanike dočekao je domjenak i čašica vrhunskog međimurskog vina, a druženje se nastavilo u pivnici Medvedgrad.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content