Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Raspisani nagradni natječaji za djecu

Datum objave: 22. listopada 2012.
Logo_Europska_godina_2012_final
U sklopu obilježavanja Europske godine aktivnog starenja i međugeneracijske solidarnosti, Međimurska županija je raspisala nagradne natječaje za vrtiće i osnovne škole i to likovni natječaj za djecu predškolske dobi te literarni natječaj za djecu nižih razreda osnovnih škola.  


Smisao ove Europske godine je poduzimanje aktivnosti i stvaranje promjena s ciljem stvaranja boljeg društva za ljude svih dobnih skupina, a prvenstveno podizanje svijesti o važnosti održavanja međugeneracijske solidarnosti u društvu u kojem broj starijih osoba ubrzano raste.

To se ne može dogoditi po nečijem dekretu niti odluci, već zahtijeva zajednički trud u kojem različiti društveni akteri moraju odigrati svoju ulogu.

Više informacija o samim natječajima možete pronaći ovdje:

Natječaj za vrtiće

Natječaj za osnovne škole

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content