Menu
8.3 °C
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Zamjenik župana Posavec podijelio priznanja mentorima

Datum objave: 10. listopada 2012.
Prigodnom svečanošću povodom Svjetskog dana učitelja, u utorak su u čakovečkom Centru za kulturu podijeljena priznanja nastavnicima mentorima čiji su učenici osvojili prvo mjesto na županijskim (regionalnim) natjecanjima ili su osvojili jedno od prvih pet mjesta na državnim natjecanjima te bili pozvani na državne smotre ili izložbe.
Priznanja 178-rici profesora i učitelja uručio je zamjenik župana Međimurske županije Matija Posavec. Tom je prilikom naglasio važnost obrazovanja za razvoj društva, te se svim učiteljima zahvalio na predanom i požrtvovnom radu. Unatoč, krizi i niskim primanjima, učitelji s predanošću odgajaju nove generacije učenika, a o vrijednosti njihova rada, najbolji su dokaz brojni zapaženi rezultati na natjecanjima širom Hrvatske.
U umjetničkom dijelu programa nastupila je naša poznata kantautorica Lidija Bajuk.
ucitelji_nas
Prigodnom svečanošću povodom Svjetskog dana učitelja, u utorak su u čakovečkom Centru za kulturu podijeljena priznanja nastavnicima mentorima čiji su učenici osvojili prvo mjesto na županijskim (regionalnim) natjecanjima ili su osvojili jedno od prvih pet mjesta na državnim natjecanjima te bili pozvani na državne smotre ili izložbe.
 
 Priznanja 178-rici profesora i učitelja uručio je zamjenik župana Međimurske županije Matija Posavec. Tom je prilikom naglasio važnost obrazovanja za razvoj društva, te se svim učiteljima zahvalio na predanom i požrtvovnom radu. Unatoč, krizi i niskim primanjima, učitelji s predanošću odgajaju nove generacije učenika, a o vrijednosti njihova rada, najbolji su dokaz brojni zapaženi rezultati na natjecanjima širom Hrvatske.

 U umjetničkom dijelu programa nastupila je naša poznata kantautorica Lidija Bajuk.

{gallery}2012galerije/Listopad_2012/Ucitelji{/gallery}   

< td height="40">67.
NATJECANJA I SMOTRE ZA ŠKOLSKU GODINU 2011./2012.
POPIS MENTORA KOJI SU NA ŽUPANIJSKIM (REGIONALNIM) NATJECANJIMA OSVOJILI
PRVO MJESTO, A NA DRŽAVNIM NATJECANJIMA OSVOJILI JEDNO OD PRVA PET MJESTA
TE BILI POZVANI NA DRŽAVNE SMOTRE/IZLOŽBE
RBŠKOLAIME I PREZIME MENTORANATJECANJE/SMOTRA

ŽUPANIJSKA PRVA MJESTA I OSTALI PODACI O SUDJELOVANJU NA DRŽAVNIM SMOTRAMA / IZLOŽBAMA

1.Ekonomska i trgovačka škola ČakovecGordana DajčOdbojka /Ž/ SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
2.Ekonomska i trgovačka škola ČakovecIva NovakEko kviz Lijepa naša SŠ, strukovne školeosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
3.Ekonomska i trgovačka škola ČakovecSnježana VrtarićNjemački jezik SŠ, samo strukovne školeosvojeno 1. mjesto na županijskom i 2. mjesto na državnom natjecanju
4.Ekonomska i trgovačka škola ČakovecTanja SkoliberEngleski jezik SŠ, strukovne školeosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
5.Ekonomska i trgovačka škola ČakovecTihomir BlažekaNogomet SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
6.Ekonomska i trgovačka škola ČakovecZita LajtmanGASTROosvojeno 1. mjesto na međužupanijskom i 2. mjesto na državnom natjecanju
7.Ekonomska i trgovačka škola ČakovecBosiljka Vinković KukolićMladi poduzetnikosvojeno 4. mjesto na državnom natjecanju
8.Gimnazija ČakovecBarbara Markač DespinićHrvatski jezik SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
9.Gimnazija ČakovecDarinka DrabićINFOKUP 2012. SŠ - osnove informatike - PM gimnazijeosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
10.Gimnazija ČakovecDavorka MajetićKemija SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju te također i 1. mjesto na državnom natjecanju
11.Gimnazija ČakovecGoran KaramarkovićBadminton /Ž/ SŠ, Atletika /M i Ž/ SŠ, Kros /Ž/ SŠosvojena prva mjesta na županijskim natjecanjima u badmintonu, atletici i krosu te 5. mjesto na državnom natjecanju iz ženskog badmintona
12.Gimnazija ČakovecIvanka VirgejPovijest SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom i 4. mjesto na državnom natjecanju
13.Gimnazija ČakovecKarmena Vadlja RešetarFizika SŠu kategoriji 1. i 2. razreda osvojena 1. mjesta na županijskim natjecanjima
14.Gimnazija ČakovecKrešimir TrojkoBiologija SŠ i Mladež Crvenog križa SŠosvojena 2 prva mjesta na županijskim natjecanjima
15.Gimnazija ČakovecLjubica GlavinaMatematika SŠu kategoriji 4. razreda osvojena 2 prva mjesta na županijskom i 4. mjesto na državnom natjecanju
16.Gimnazija ČakovecMarko BrarkovićLatinski jezik SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
17.Gimnazija ČakovecMarta Kramar Burela i Tanja Šalamon (suradnica za Eko kviz lijepa naša) Geografija SŠ i Eko kviz Lijepa naša SŠosvojena prva mjesta na županisjkim natjecanjima i 3. mjesto na dražvnom natjecanju "Lijepa naša"
18.Gimnazija ČakovecMarta TkalecEngleski jezik SŠ, samo gimnazijeu kategoriji 2. i 4. razreda osvojena prva mjesta na županijskom natjecanju
19.Gimnazija ČakovecMelita SambolekFizika SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
20.Gimnazija ČakovecMiljenko BlažekaINFOKUP SŠ - osnove informatike - gimnazije i Matematika SŠosvojena 2 prva mjesta županijskom i 3. mjesto na državnom natjecanju
21.Gimnazija ČakovecMirjana HranilovićMatematika SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
22.Gimnazija ČakovecMirjana JakopčevićKemija SŠu kategoriji 1. i 4. razreda osvojena prva mjesta na županijskom i 5. mjesto na državnom natjecanju
23.Gimnazija ČakovecNada ČatlaićHrvatski jezik SŠ i LIDRANO SŠu kategoriji 1. i 4. razreda osvojena prva mjesta na županisjkom natjecanju; pozvana na državnu smotru LIDRANO 2012.; kazivanje poezije: jean-Pierre Balpe. Karneval u Veneciji
24.Gimnazija ČakovecNada MedvedNjemački jezik SŠ, samo gimnazijeosvojeno 1. mjesto na županijskom i 5. mjesto na državnom natjecanju
25.Gimnazija ČakovecNevenka SinkovićBiologija SŠu kategoriji 2. i 3. razreda osvojena prva mjesta na županijskom natjecanju
26.Gimnazija ČakovecNina Mikolaj VargaMatematika SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom i 2. mjesto na državnom natjecanju
27.Gimnazija ČakovecRobert SiladiKošarka, stolni tenis i badminton /M/ SŠosvojena 3 prva mjesta na županijskoj razini i 1. mjestu na državnom natjecanju iz badmintona /M/ SŠ i 3. mjesto na državnom natjecanju iz košarke
28.Gimnazija ČakovecRobert SlunjskiGeografija SŠosovjena 2 prva mjesta na županijskim natjecanjima te 1. mjesto na državnom natjecanju iz geografije SŠ
29.Gimnazija ČakovecSuzana TrupkovićRukomet i košarka/Ž/ SŠosvojena 2 prva mjesta na županijskim natjecanjima i 4. mjesto na državnom natjecanju iz rukometa
30.Gimnazija ČakovecŠtefanija PožgajMatematika SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
31.Gimnazija ČakovecTamara SrnecMatematika SŠu kategoriji 1. i 2. razreda osvojena prva mjesta na županijskom natjecanju
32.Gimnazija ČakovecTanja ŠalamonBiologija SŠosovjeno 1. mjesto na županisjkom natjecanju
33.Gimnazija ČakovecVerica MutvarPovijest SŠu kategoriji 2. i 3. razreda osvojena 2 mjesta na županijskom natjecanju
34.Gimnazija ČakovecVesna Malekoci TarandekNjemački jezik SŠ, kategorija sve srednje školeosovjeno 1. mjesto na županijskom i 3. i 5. mjesto na državnom natjecanju
35.Gospodarska škola ČakovecDunja GeršakBiologija SŠpozvani na državnu smotru
36.Gospodarska škola ČakovecJadranka PoševSmotra učeničkih zadruga 2011. -tekstil SŠ i Državna smotra učenika i učenica s posebnim odgojno obrazovnim potrebama u strukovnim programimaosvojeno 1. mjesto na županijskoj smotri učeničkih zadruga-tekstil, a sudionik na državnoj smotri učenika i učenica s posebnim potrebama
37.Gospodarska škola ČakovecKarmela RadoševićFLORA - aranžiranje i državna smotra učeničkih zadruga 2011. - poljoprivreda SŠosvojeno 1. mjestu na međužupanijskom natjecanju FLORA i sudjelovanje na državnoj smotri učeničkih zadruga 2011. - poljoprivreda SŠ
38.Gospodarska škola ČakovecKatica KorunekKroajači - izrada kolekcijeosvojeno 1. mjesto na međužupanijskom i 4. mjesto na državnom natjecanju
39.Gospodarska škola ČakovecNatalija VargaSmotra učeničkih zadruga-poljoprivreda SŠ i AGROosvojena prva mjesta na međužupanijskim natjecanjima
40.Gospodarska škola ČakovecNives KocijaFrizerosvojeno 1. mjesto na međužupanijskom natjecanju i 2 prva mjesta na državnom natjecanju frizer; revija ženske i muške frizure
41.Gospodarska škola ČakovecVedrana MočnikLIDRANO SŠpozvani na državnu smotru LIDRANO 2012.; novinarski izraz: Staro raskrižje - nova regulacija: semaforizacija ili kružni tok
42.Gospodarska škola ČakovecVesna StunkovićDržavna smotra učenika i učenica s posebnim odgojno obrazovnim potrebama u strukovnim programimasudionik na državnoj smotri
43.Gospodarska škola ČakovecMonika PerčićDržavna smotra projekata iz područja Nacionlanog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo - SŠsudionik na državnoj smotri
44.Graditeljska škola ČakovecDamir NovakDomijada-košarkaosvojeno 1. mjesto na regionalnoj i 5. mjesto na državnoj domijadi
45.Graditeljska škola ČakovecKatarina Brekalo Domijada-slika i crtežosvojena 3 prva mjesta na regionalnoj domijadi, 2. mjesto na državnoj domijadi-crtež i 4. i 5. mjesto na državnoj domijadi-slika
46.Graditeljska škola ČakovecKrunoslav BediINFOKUP 2012 SŠ - razvoj softvera; državno natjecanje iz obrazovnog sektora grafičke tehnologije i audiovizualne tehnologijeosvojeno dva 1. mjesta na županijskom i 1. i 3. mjesto na državnom natjecanju INFOKUP - razvoj softvera za rad; osvojeno 4. mjesto na državnom natjecanju iz grafičke tehnologije i audivizualne tehnologije
47.Graditeljska škola ČakovecNataša VrčekDomijada-plesni izrazosvojeno 1. mjesto na regionalnoj i 4. i 5. mjesto na državnoj domijadi
48.Graditeljska škola ČakovecIvan ČondorLIDRANO SŠ; IDIVA - nacionalna izložba maturalnih radova u području dizajnapozvani na državnu smotru LIDRANO 2012.; TV reportaža: foto-video grupa Graditeljske škole Čakovec i osvojeno 1. mjesto na IDIVA - nacionalna izložba maturalnih radova u području dizajna
49.Graditeljska škola ČakovecKrešimir HlebecDržavno natjecanje - izložba učenika OŠ i SŠ u području vizualnih umjetnosti i dizajna - LIK; državno natjecanje u znanju i vještinama građenja-crtanjerad izložen na državnoj izložbi LIK te osvojeno 5. mjesto na državnom natjecanju u znanju i vještinama građenja-crtanje
50.Graditeljska škola ČakovecDarija DujamDržavno natjecanje - izložba učenika OŠ i SŠ u području vizualnih umjetnosti i dizajna - LIKrad izložen na državnoj izložbi
51.Graditeljska škola ČakovecVesna OsojničkiDržavno natjecanje - izložba učenika OŠ i SŠ u području vizualnih umjetnosti i dizajna - LIKosvojeno 3. mjesto na državnoj izložbi
52.Graditeljska škola ČakovecJelena ValkajDržavno natjecanje - izložba učenika OŠ i SŠ u području vizualnih umjetnosti i dizajna - LIKrad izložen na državnoj izložbi te osvojeno 1. mjesto na državnom natjecanju  LIK
53.Graditeljska škola ČakovecDarinka KalšanIGRAČ 2012. - izložba natjecanja najboljih radova u području graditeljstvaosvojeno 2. mjesto na državnoj izložbi
54.Graditeljska škola ČakovecTatjana VadasIGRAČ 2012. - izložba natjecanja najboljih radova u području graditeljstvaosvojeno 2. mjesto na državnoj izložbi
55.Graditeljska škola ČakovecDario ŠtokićDržavno natjecanje iz obrazovnog sektora grafičke tehnologije i audiovizualne tehnologijeosvojeno 2. mjesto na državnom natjecanju
56.Graditeljska škola ČakovecSrebrenka PongracDržavno natecanje u znanju i vještinama građenja - monter suhe gradnjeosvojeno 1. mjesto na državnom natecanju
57.Graditeljska škola ČakovecDragutin HorvatDržavno natecanje u znanju i vještinama građenja - zidariosvojeno 3. mjesto na državnom natjecanju
58.Graditeljska škola ČakovecIvan CiglarDržavno natecanje u znanju i vještinama građenja - tesariosvojeno 4. mjesto na državnom natjecanju
59.Graditeljska škola ČakovecJosip GajskiDržavno natecanje u znanju i vještinama građenja - ličiociosvojeno 4. mjesto na državnom natjecanju
60.Graditeljska škola ČakovecMarijan PergerDražavno natjecanje učenika u zanimanju instalater grijanja i klimatizacije vodoinstalaterosvojeno 1. mjesto na državnom natjecanju
61.I. OŠ ČakovecAleksandar JerosimićMatematika OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natecanju
62.I. OŠ ČakovecBoris JeđudŠah /M/ OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
63.I. OŠ ČakovecBranko VujnovićTehnička kultura OŠ robotika i smotra/2 prijedloga za državnu smotruosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz robotike te osvojeno 4. mjesto na državnoj smotri tehničke kulture
64.I. OŠ ČakovecDanijela Perenc-JaušovecGeografija OŠu kategoriji od 6. do 8. razreda osvojena 4 prva mjesta na županijskom natjecanju
65.I. OŠ ČakovecIvana RužićINFOKUP 2012. OŠ-razvoj softveraosvojeno 1. mjesto  na županijskom natjecanju
66.I. OŠ ČakovecMarinko HorvatStolni tenis i badminton /Ž/ OŠosvojeno 1. mjesto u stolnom tenisu i badmintonu na županijskoj razini te osvojeno 5. mjesto na državnom natjecanju iz badmintona
I. OŠ ČakovecMira ŽerjavLIK OŠ - izložbaosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
68.I. OŠ ČakovecZvonimir MalićBiologija OŠu kategoriji 8. razreda osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanjui osvojeno 5. mjesto na državno smotri iz biologije
69.I.OŠ ČakovecTanja DebelecMatematika OŠu kategoriji 7. razreda osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju i 1. mjesto na državnom natjecanju
70.II. OŠ ČakovecGordan BartolićTehnička kultura OŠ - zrakoplovni modelari i smotra/prijedlog za državnu smotruu kategoriji zrakoplovni modelari osvojeno 1. mjesto na županijskom i 5. mjesto na državnom natjecanju, a na državnoj smotri tehničke kulture osvojeno 1. mjesto 
71.II. OŠ ČakovecMarijana ModrićLIK OŠ - izložbaosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
72.II. OŠ ČakovecMladen DesićBadminton /M/ OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom i 2. mjesto na državnom natjecanju
73.II. OŠ ČakovecMarta NovakDržavni Projekt građanin: Budi prijatelj rijeci Murisudionik na državnoj smotri
74.II. OŠ ČakovecDunja Mikulaj (zajedno sa Snježana Odak Hrkač)Državni Projekt građanin: Čepkosudionik na državnoj smotri
75.II. OŠ ČakovecSnježana Odak Hrkač (zajedno sa Dunja Mikulaj)Državni Projekt građanin: Čepkosudionik na državnoj smotri
76.II. OŠ ČakovecBiljana Forgač (zajedno sa Sonja Klarić)Državna smotra hrvtaskih GLOBE škola OŠsudionik na državnoj smotri
77.II. OŠ ČakovecSonja Klarić (zajedno sa Biljana Forgač)Državna smotra hrvtaskih GLOBE škola OŠsudionik na državnoj smotri
78.III. OŠ ČakovecJelisava ŽivkovićTehnička kultura OŠ - elektronikaosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
79.III. OŠ ČakovecKlaudina MumićEngleski jezik OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
80.III. OŠ ČakovecNikola PongracNjemački jezik OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
81.III. OŠ ČakovecSanja JanušićBiologija OŠ - smotraosvojeno 1. mjesto na županijskom natecanjui pozvana na državnu smotru
82.III. OŠ ČakovecZlata ZorkoStolni tenis i kros /M/ OŠosvojena prva mjesta u stolnom tenisu i krosu na županiskoj razini
83.III. OŠ ČakovecMelita PavićLIDRANO OŠpozvani na državnu smotru LIDRANO 2012.; Literarni izraz: Moja obitelj
84.III. OŠ ČakovecTihana PreksavecLIDRANO OŠ i Državna smotra Projekt građanin: Tri Katarinepozvani na državnu smotru LIDRANO; novinarski izraz: Baka Olga i sudionik na državnoj smotri Projket građanin: Tri Katarine (zajedno sa Dražen Ružić i Marija Blažić)
85.III. OŠ ČakovecDražen Ružić (zajedno sa Tihana Preksavec i Marija Blažić)Državna smotra Projekt građanin OŠ: Tri Katarine sudionik na državnoj smotri
86.III. OŠ ČakovecMarija Blažić (zajedno sa Dražen Ružić i Tihana Preksavec)Državna smotra Projekt građanin OŠ: Tri Katarine sudionik na državnoj smotri
87.III. OŠ ČakovecZdenka Novak (zajedno sa Katarina Pahek Čajić)Državna smotra Projekt građanin: Europejići i Očuvanje međimurskih starinskih igarasudionik na državnoj smotri
88.III. OŠ ČakovecKatarina Pahek Čajić (zajedno sa Zdenka Novak)Državna smotra Projekt građanin: Europejići i Očuvanje međimurskih starinskih igarasudionik na državnoj smotri
89.III. OŠ ČakovecNataša BojDržavna smotra Projekt građanin: Otpad nije smećesudionik na državnoj smotri
90.OŠ BelicaAnita Braniša Fizika OŠ i državna smotra hrvatskih GLOBE škola OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz fizike i sudionik na državnoj smotri hrvtaskih GLOBE škola OŠ (zajedno sa Sanja Crnčec i Marina Ostrugnjaj)
91.OŠ BelicaLidija Jambrović (zajedno sa Silvija Micek)Državni Projekt građanin: Kak se negda delalosudionik na državnoj smotri
92.OŠ BelicaSanja Crnčec (zajedno sa Anita Braniša i Marina Ostrugnjaj)Državna smotra hrvtaskih GLOBE škola OŠsudionik na državnoj smotri
93.OŠ BelicaSilvija MicekINFOKUP 2012. OŠ - Basic/C/C++Pascal i državni Projekt građanin: Kak se negda delaloosvojeno 4. mjesto na državnom natjecanju INFOKUP 2012. te sudionik na državnoj smotri Projekt građanin
94.OŠ Donja DubravaBranka LovrenčićNjemački jezik OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom i 5. mjesto na državnom natjecanju
95.OŠ Donja DubravaMarina OstrugnjajTehnička kultur OŠ - raketarni modelari; državna smotra hrvatskih GLOBE škola OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom i 5. mjestu na državnom natjecanju u kategoriji raketarni modelari te sudjelovala na državnoj smotri GLOBE škola
96.OŠ Donji KraljevecNevenka ReifTehnička kultura OŠ - prometna tehnikaosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
97.OŠ Dr. Ivana Novaka MacinecZlatko SirOdbojka /M/ OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom i 4. mjesto na državnom natjecanju
98.OŠ Dr. Vinka Žganca VratišinecMarija LečekDržavni Projekt građaninsudionik na državnoj smotri
99.OŠ DraškovecIvana BetiLIDRANO OŠpozvani na državnu smotru LIDRANO 2012.; novinarski izraz: Zamalo sam ostao bez mame zbog plave kose
100.OŠ GoričanKatica Mikulaj OvčarićTehnička kultura OŠ - graditeljstvoosvojeno 1. mjesto na županijskom i 4. mjesto na državnom natjecanju
101.OŠ GoričanMaja KrištofićGeografija OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom i 5. mjesto na državnom natjecanju
102.OŠ Gornji MihaljevecAleksandra-Maria VukovićMatematika OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
103.OŠ HodošanMonika KanižajŽupanijsKo i međužupanijkso natjecanje Mladež Crvenog križa OŠprvo mjesto na županijskom natjecanju i prvo mjesto na međužupanijskom natjecanju te 4. mjesto na državnom natjecanju
104.OŠ HodošanValerija ŠtamparVjeronaukosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
105.OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na BreguMario PincFizika OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom i 3. nagrada na državnom natjecanju
106.OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na BreguMladen BeukTehnička kultura OŠ - strojarske konstrukcije i obrada metalau 2 kategorije tehničke kulture osvojena prva mjesta na županijskom natjecanju
107.OŠ I.G. Kovačića Sveti Juraj na BreguDunja TurkBiologija OŠ - smotraosvojeno 3. mjesto na državnoj smotri
108.OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na BreguMaja BarbićINFOKUP 2012. OŠ - kategorija Qbasicu kategoriji od 6. do 8. razreda osvojena 3 prva mjesta na županijskoj razini te 3. i 5. mjesto na državnom natjecanju
109.OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na BreguBorka BunjacDržavni Projekt građanin: Mladi volonteri uljepšavaju život starijim i nemoćnimasudionik na državnoj smotri
110.OŠ IvanovecBruno KovačićKošarka /Ž/ OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
111.OŠ IvanovecMarija Purić HranjecBiologija OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
112.OŠ IvanovecNataša Kralj (zajedno sa Radovan Petkovič)Revija hrvatskog filmskog i videostvaralaštva djecesudionik na državnoj reviji
113.OŠ IvanovecRadovan Petković (zajedno sa Nataša Kralj)Revija hrvatskog filmskog i videostvaralaštva djecesudionik na državnoj reviji
114.OŠ KotoribaGoran MunkaKošarka /M/ OŠosvojeno 1. mjesto na županijksom i 5. mjesto na državnom natjecanju
115.OŠ KuršanecBiserka ĐurđekSmotra učeničkih zadrugaosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
116.OŠ KuršanecSvjetlana ZlatarekSmotra učeničkih zadrugaosvojeno 1. mjesto na županijskom natejacnju
117.OŠ KuršanecZdenka CvetkoSmotra učeničkih zadrugaosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
118.OŠ KuršanecZvonka Rakuša (zajedno sa Tomislav Magdalenić)Državni Projekt građanin: Pravilna prehranasudionik na državnoj smotri
119.OŠ KuršanecTomislav Magdalenić (zajedno sa Zvonka Rakuša)Državni Projekt građanin: Pravilna prehranasudionik na državnoj smotri
120.OŠ Mursko SredišćeDaniel DobranićNjemački jezik OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom i 2. mjesto na državnom natjecanju
121.OŠ Mursko SredišćeDubravka PosavecMatematika OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
122.OŠ Mursko SredišćeNenad HajdinjakINFOKUP 2012. OŠ - kategorija LOGOosvojeno 1. mjestona županijskom  i 4. mjesto na državnom natjecanju
123.OŠ Mursko SredišćeSanjin TomšićTehnička kultura OŠ - radioamateri i robotičari/konstruktoriosvojena prva mjesta u kategoriji radioamateri i robotičari/konstruktori na županijskoj razini te 2. mjesto na državnom natjecanju iz radioamatera i 4. mjesto u natjecanju robotičari/konstruktori
124.OŠ Mursko SredišćeSrebrenka Puklavec TrstenjakLIDRANO OŠPozvani na državnu smotru LIDRANO 2012.; novinarski izraz, radijske emisije: Šetnja rodnim krajem
125.OŠ NedelišćeAleksandar PuklavecAtletika /M/ OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natejacnju
126.OŠ NedelišćeMartina Horvat KolarHrvatski jezik OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
127.OŠ NedelišćeSanja ŠpiranecPov
ijest OŠ
osvojeno 1. mjesto na županijskom i 4. mjesto na državnom natjecanju
128.OŠ NedelišćeHajdarović ZvonimirPjevački zboroviosvojeno 3. mjesto na državnom natjecanju
129.OŠ OrehovicaIvanka NovakHrvatski jezik OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom i 5. mjesto na državnom natjecanju
130.OŠ Petar Zrinski ŠenkovecDejan DrabićINFOKUP OŠ - Qbasic i INFOKUP SŠ- algoritmi 1. podskupinau kategoriji 4. i 6. razreda Qbasic osvojena 1. mjesta, a u kategoriji 4. razreda Qbasic također osvojeno i 1. mjesto na državnom natjecanju; u kategoriji algoritmi SŠ na županijskom natjecanju osvojeno 1. mjesto
131.OŠ Petar Zrinski ŠenkovecJasminka JakšićGimnastika /Ž/  i plivanje /M/ OŠosvojeno 1. mjesto u gimnastici i 1. mjesto u plivanju na županijskoj razini te 5. mjesto na državnom natjecanju iz plivanja
132.OŠ Petar Zrinski ŠenkovecMiljenko HajdarovićPovijest OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
133.OŠ PodturenŽeljka Podgorelec-SircKros /Ž/ OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
134.OŠ PrelogBožidar ŽegarecRukomet /M i Ž/ i Atletika /Ž/ OŠosvojena 1. mjesta na županijskom i 2. mjesto na državnom natjecanju iz ženskog rukometa
135.OŠ PrelogMilan ZvonarTehnička kultura OŠ - elektrotehnikaosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
136.OŠ PrelogSilvio BenčTehnička kultura OŠ - fotoamateriosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
137.OŠ SelnicaJadranka MarkušGimnastika /M/ OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
138.OŠ SelnicaNatalija JurinecLIDRANO OŠPozvani na državnu smotru LIDRANO 2012.; literarni izraz: Zapis u brojevima
139.OŠ SelnicaBojan KozarLIDRANO OŠPozvani na državnu smotru LIDRANO 2012.; videofilmski izraz: Njuškalo
140.OŠ StrahoninecBoris TomašićSigurno u prometu osvojeno prvo mjestu u pojedinačnom i ekipnom županijskom natjecanju te 3. i 5. mjesto na državnom pojedinačnom natjecanju i 4. mjesto na državnom ekipnom natjecanju
141.OŠ StrahoninecNataša PongracBiologija OŠ - smotrapozvani na državnu smotru
142.OŠ StrahoninecSiniša TrajbarPlivanje /Ž/ OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
143.OŠ StrahoninecVesna MikulićINFOKUP 2012. OŠ - LOGOu kategorijama 6., 7. i 8. razreda osvojena 1. mjesta na županijskom natjecanju
144.OŠ StrahoninecMario KanižajLIDRANO OŠpozvani na državnu smotru LIDRANO 2012.; videofilmski izraz: Izidora iz 2. b
145.OŠ Sveta Marija Romina Volar (zajedno sa Anica Trstenjak)Državni Projekt građanin: Zavičajna zbirka Josipa Hunjadisudionik na državnoj smotri
146.OŠ Sveta Marija Anica Trstenjak (zajedno sa Romina Volar)Državni Projekt građanin: Zavičajna zbirka Josipa Hunjadisudionik na državnoj smotri
147.OŠ Sveta Marija Biserka Poljak (zajedno sa Renata Šalković-Mance)Smotra učeničkih zadruga 2011. sudionik na državnoh smotri
148.OŠ Sveta Marija Renata Šalković-Mance (zajedno sa Biserka Poljak)Smotra učeničkih zadruga 2011. sudionik na državnoh smotri
149.OŠ Sveti Martin na MuriAnica KarlovčecMatematika OŠosvojeno 1. mjesto na županijskoj i državnoj razini
150.OŠ Sveti Martin na MuriDražen CrnčecKemija OŠ, Biologija OŠ - smotra i Eko kviz Lijepa naša OŠu kategoriji 7. i 8. razreda osvojeno 1. županijsko i 5. državno mjesta iz kemije te 1. županijsko i 3. državno  mjesto iz Eko kviza Lijepa naša, također pozvani na državnu smotru iz biologije
151.OŠ Sveti Martin na MuriValentino BašićNogomet OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
152.OŠ ŠtrigovaDamir KovačićINFOKUP 2012. OŠ - osnoveosvojeno 1. mjesto na županijskom i 4. mjesto na državnom natjecanju
153.OŠ ŠtrigovaEdita BelovićEngleski jezik OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
154.OŠ ŠtrigovaSiniša StankovićOdbojka /Ž/ OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom i 5. mjesto na državnom natjecanju
155.OŠ ŠtrigovaSrećko HericŠah /Ž/ OŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
156.OŠ ŠtrigovaSanja JerosimićLIDRANO OŠpozvani na državnu smotru LIDRANO 2012.; literarni izraz: Kaj bi ja bez bregi?
157.OŠ ŠtrigovaDubravko PoselLIDRANO OŠpozvani na državnu smotru LIDRANO 2012.; pojedinačni scenski nastup: Dnevnik Pauline P
158.OŠ ŠtrigovaBožena KraljLIDRANO OŠpozvani na državnu smotru LIDRANO 2012.; skupni scenski nastup: Cvrčak i mrav
159.OŠ Vladimira Nazora PribislavecMladen BalentDržavni Projekt građanin: Ruke prijateljusudionik na državnoj smotri
160.Srednja škola ČakovecDiana KrtanjekBiologija SŠpozvani na državnu smotru
161.Srednja škola ČakovecJosip ZbiljskiStolni tenis /Ž/ SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
162.Srednja škola ČakovecKristina VinkovićPovijest SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
163.Srednja škola ČakovecMarina CimermanDomijada-keramikaosvojeno 1. mjesto na regionalnoj 4. mjesto na državnoj domijadi
164.Srednja škola PrelogJasenka PoljakPekarosvojeno 1. mjesto na međužupanijskom i 3. mjesto na državnom natjecanju
165.Srednja škola PrelogJurica VugrinEnglerski jezik SŠ, strukovne školeosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
166.Srednja škola PrelogKristina JančecNjemački jezik SŠ, sve srednje školeosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
167.Srednja škola PrelogMelita PesekHrvastki jezik SŠ osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
168.Srednja škola PrelogMišo RašanKemija SŠ, Biologija SŠ - smotra, državna smotra hrvatskih GLOBE škola SŠprvo mjesto iz kemije SŠ na županijskoj razini, 3. i 5. mjesto na državnoj smotri iz biologije SŠ, sudionik na državnoj smotri hrvatskih GLOBE škola SŠ te osvojeno 2. sredbrna medalja na ICYS 2012. Nizozemsk
a, međunarodno natjecanje učeničkih istraživačkih projekata
169.Srednja škola PrelogValentina Pirc MezgaGeografija SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
170.Tehnička škola ČakovecBranko AugustićOdbojka /M/ SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom  i 5. mjesto na državnom natjecanju
171.Tehnička škola ČakovecDragica VugrinEngleski jezik SŠ, strukovne školeosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
172.Tehnička škola ČakovecHASIB TOPČAGIĆSTROJARSKE KONSTRUKCIJEosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju i 1. mjesto na državnom natjecanju
173.Tehnička škola ČakovecKrešimir KočišINFOKUP SŠ - osnove informatike - strukovne školeosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
174.Tehnička škola ČakovecKristinka BlažekaINFOKUP SŠ - algoritmi - II. podskupinaosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
175.Tehnička škola ČakovecMilorad LepirRukomet i kros /M/ SŠosvojena prva mjesta na županijskim natjecanjima u badmintonu, atletici i krosu te 5. mjesto na državnom natjecanju iz ženskog badmintona
176.Tehnička škola ČakovecRudolf HorvatFizika SŠosvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju
177.Tehnička škola ČakovecNevenka MlinarićLIDRANO SŠpozvani na državnu smotru LIDRANO 2012.; dramsko-scenska igra: Nekoliko samoća
178.Tehnička škola ČakovecDrago KlemenčićTokari i srodna zanimanjaosvojeno 2. mjesto na državnom natjecanju
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content