Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvorena knjiga žalosti povodom smrti Borisa Šprema

Datum objave: 1. listopada 2012.
Povodom smrti predsjednika Hrvatskog sabora Borisa Šprema, u prostorima Međimurske županije od ponedjeljka 01. listopada u 14:00 sati bit će otvorena Knjiga žalosti. Bit će postavljena na prvom katu županijske zgrade, a svi koji žele mogu se u Knjigu žalosti upisati do srijede tijekom radnog vremena Županije, odnosno od 07:30 do 16:00 sati.
Pokop prerano preminulog predsjednika Hrvatskog sabora bit će u četvrtak, 04. listopada u 12:00 sati na zagrebačkom Mirogoju.
Boris Šprem rođen je 14. travnja 1956. u Koprivničkim Bregima. Diplomirao je na Pravnom fakultetu u Zagrebu. Za predsjednika Hrvatskoga sabora jednoglasno je izabran na konstituirajućoj sjednici Hrvatskoga sabora 22. prosinca 2011. godine.  Kao najviši gost, Boris Šprem nazočio je ovogodišnjem obilježavanju Dana Međimurske županije.

Kniga_zalosti_Sprem
Povodom smrti predsjednika Hrvatskog sabora Borisa Šprema, u prostorima Međimurske županije od ponedjeljka 01. listopada u 14:00 sati bit će otvorena Knjiga žalosti. 
Bit će postavljena na prvom katu županijske zgrade, a svi koji žele mogu se u Knjigu žalosti upisati do srijede tijekom radnog vremena Županije, odnosno od 07:30 do 16:00 sati.
Pokop prerano preminulog predsjednika Hrvatskog sabora bit će u četvrtak, 04. listopada u 12:00 sati na zagrebačkom Mirogoju.

Boris Šprem rođen je 14. travnja 1956. u Koprivničkim Bregima. Diplomirao je na Pravnom fakultetu u Zagrebu. Za predsjednika Hrvatskoga sabora jednoglasno je izabran na konstituirajućoj sjednici Hrvatskoga sabora 22. prosinca 2011. godine.  Kao najviši gost, Boris Šprem nazočio je ovogodišnjem obilježavanju Dana Međimurske županije.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content