Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.7 °C
1029.0 hPa
74 %

Kreativna radionica u Domu za starije i nemoćne osobe Čakovec

Datum objave: 28. rujna 2012.
Kreativna radionica u Domu za starije i nemoćne osobe Čakovec
U sklopu obilježavanja 2012. Europske godine aktivnog starenja i međugeneracijske solidarnosti održana je i druga planirana kreativna radionica za korisnike Doma za starije i nemoćne osobe Čakovec.
Idejni začetnik i pokrovitelj radionice je Međimurska županija, UO za gospodarstvo, promet i europske integracije, a stručni i volonterski doprinos u vođenju radionice i ovaj put je nesebično dala Sanja Tot, voditeljica kreativnih radionica u čakovečkoj Hobby hižici.
Sudionici radionice bili su suočeni s nešto zahtjevnijim zadatkom u salvetnoj tehnici, ali sudeći po zadovoljnim izrazima lica kao i prekrasnim teglicama koje su izradili, zadatak je i više nego uspješno odrađen.
radionica_druga1_m
U sklopu obilježavanja 2012. Europske godine aktivnog starenja i međugeneracijske solidarnosti održana je i druga planirana kreativna radionica za korisnike Doma za starije i nemoćne osobe Čakovec. Idejni začetnik i pokrovitelj radionice je Međimurska županija, UO za gospodarstvo, promet i europske integracije, a stručni i volonterski doprinos u vođenju radionice i ovaj put je nesebično dala Sanja Tot, voditeljica kreativnih radionica u čakovečkoj Hobby hižici.

Sudionici radionice bili su suočeni s nešto zahtjevnijim zadatkom u salvetnoj tehnici, ali sudeći po zadovoljnim izrazima lica kao i prekrasnim teglicama koje su izradili, zadatak je i više nego uspješno odrađen.
radionica_druga2_m 
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content