Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Radio gorice 2012

Datum objave: 24. rujna 2012.
Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ i RADIO 1 tradicionalno i ove godine organizirali su akciju   „RADIO GORICE ZA KATRUŽU“. Cilj akcije  je prikupiti grožđe, mošt ili priloge u novcu, a prikupljena sredstva prihod su Zaklade „Katruža“ .
Akcija  se provodila u  dva dana:
- u petak 21. rujna 2012. godine od 9,30 – 11,30 sati na Trgu Republike prodavali su se  zakladni suveniri. Za svaku kupnju ili donaciju darivalo se  jabuku AGRE ČAKOVEC. Uz aktiviste RADIA 1 i Zaklade „Katruža“ na  štandu  nam se pridružio  MIRKO ŠVENDA ŽIGA.
Prikupljeno je 2.411,00 kuna i 50 EUR-a.
- u subotu 22. rujna 2012. godine – u 8,30 sati  ispred Gradskih bazena u Čakovcu krenula je  vesela povorka prema goricama u Gornjem Međimurju predvođena voditeljem akcije Miljenkom Ovčarom i aktivistima Zaklade „Katruža“. Za dobar štimung, ples i pjesmu s vinogradarima i beračima pobrinuo se SKANDAL  BEND.
Donaciju u grožđu, moštu ili novcu darovali su: Čavničar Dragica iz Stanetinca, Golub Josip iz Nedelišća, Vrbanec Stjepan iz Zasadbrega,  Kregar Ivan i Mirjana iz Dunjkovca, , Lončarić Stjepan iz Gornjeg Hraščana,  Trbović Stjepan iz Nedelišća,  Lesar Zvonimir iz Gornjeg Hrašćana,  Perger Marijan iz Macinca,  Bogdan Silvija i Rudi iz Svetog Urbana,  Leček Stjepan iz Nedelišća,  Magdalenić Katarina iz Črečana, Pranjić Ivan iz Čakovca,  Trstenjak Dragutin iz Svetog Urbana,  Terbuc Franjo i Alojzija iz Svetog Urbana,  Germek Karlo iz Macinca, Marjanović Slavica iz Kanade,  Madić Marica iz Zagreba,  Zadravec Edo iz Svetog Urbana,  Krznar Stjepan iz Macinca,  Krampač  Krunoslav iz Varaždina, Kos Ivan iz Donje Dubrave, Zemljić Mirko iz Prhovca, Dobranić Željko i Brigita iz Slemenice, Špiranec Miro i Smiljana iz Nedelišća, obitelj Blagus iz Macinca, Molnar Gordana iz Nedelišća, Leček Zlatko iz Pretetinca, Žganec Mario iz Vratišinca , Horvat Robert iz Svetog Urbana i   Radek Josip iz Čakovca.
U uspješnoj akciji prikupljeno je  840 kg grožđa i  1.750,00 kuna donacija u novcu.
Sponzori akcije bili su: Jamnica, Vinogradarstvo i vinarstvo Tomšić Železna Gora,Vajda d.d. Čakovec, Hamer d.o.o. pekara Suncokret Čakovec,  Panoex, Čakovec, Međimurka BS Čakovec  , Horvat univerzal vinarska oprema Varaždin, Turistička zajednica Grada Čakovca  i Grad Čakovec.
Cjelokupni prihod akcije isključivo je namijenjen za oboljele osobe s područja Međimurske županije.
Zahvaljujemo svim učesnicima ovih akcija.
katruza_LOGO
Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ i RADIO 1 tradicionalno i ove godine organizirali su akciju   „RADIO GORICE ZA KATRUŽU“. Cilj akcije  je prikupiti grožđe, mošt ili priloge u novcu, a prikupljena sredstva prihod su Zaklade „Katruža“ . Akcija  se provodila u  dva dana:

- u petak 21. rujna 2012. godine od 9,30 – 11,30 sati na Trgu Republike prodavali su se  zakladni suveniri. Za svaku kupnju ili donaciju darivalo se  jabuku AGRE ČAKOVEC. Uz aktiviste RADIA 1 i Zaklade „Katruža“ na  štandu  nam se pridružio  MIRKO ŠVENDA ŽIGA. 
Prikupljeno je 2.411,00 kuna i 50 EUR-a. 

- u subotu 22. rujna 2012. godine – u 8,30 sati  ispred Gradskih bazena u Čakovcu krenula je  vesela povorka prema goricama u Gornjem Međimurju predvođena voditeljem akcije Miljenkom Ovčarom i aktivistima Zaklade „Katruža“. Za dobar štimung, ples i pjesmu s vinogradarima i beračima pobrinuo se SKANDAL  BEND. 

Donaciju u grožđu, moštu ili novcu darovali su: Čavničar Dragica iz Stanetinca, Golub Josip iz Nedelišća, Vrbanec Stjepan iz Zasadbrega,  Kregar Ivan i Mirjana iz Dunjkovca, , Lončarić Stjepan iz Gornjeg Hraščana,  Trbović Stjepan iz Nedelišća,  Lesar Zvonimir iz Gornjeg Hrašćana,  Perger Marijan iz Macinca,  Bogdan Silvija i Rudi iz Svetog Urbana,  Leček Stjepan iz Nedelišća,  Magdalenić Katarina iz Črečana, Pranjić Ivan iz Čakovca,  Trstenjak Dragutin iz Svetog Urbana,  Terbuc Franjo i Alojzija iz Svetog Urbana,  Germek Karlo iz Macinca, Marjanović Slavica iz Kanade,  Madić Marica iz Zagreba,  Zadravec Edo iz Svetog Urbana,  Krznar Stjepan iz Macinca,  Krampač  Krunoslav iz Varaždina, Kos Ivan iz Donje Dubrave, Zemljić Mirko iz Prhovca, Dobranić Željko i Brigita iz Slemenice, Špiranec Miro i Smiljana iz Nedelišća, obitelj Blagus iz Macinca, Molnar Gordana iz Nedelišća, Leček Zlatko iz Pretetinca, Žganec Mario iz Vratišinca , Horvat Robert iz Svetog Urbana i   Radek Josip iz Čakovca.  U uspješnoj akciji prikupljeno je  840 kg grožđa i  1.750,00 kuna donacija u novcu.  Sponzori akcije bili su: Jamnica, Vinogradarstvo i vinarstvo Tomšić Že
lezna Gora,Vajda d.d. Čakovec, Hamer d.o.o. pekara Suncokret Čakovec,  Panoex, Čakovec, Međimurka BS Čakovec  , Horvat univerzal vinarska oprema Varaždin, Turistička zajednica Grada Čakovca  i Grad Čakovec.  

Cjelokupni prihod akcije isključivo je namijenjen za oboljele osobe s područja Međimurske županije. Zahvaljujemo svim učesnicima ovih akcija.

{gallery}2012galerije/Rujan_2012/Radio_gorice{/gallery}   

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content