Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

„Katruža“ i RADIO 1 tradicionalno i ove godine organiziraju „RADIO GORICE ZA KATRUŽU“

Datum objave: 20. rujna 2012.
Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ i RADIO 1 tradicionalno i ove godine organiziraju  „RADIO GORICE ZA KATRUŽU“.
Akcija će se provoditi dva dana:
- u petak 21. rujna 2012. godine od 9,30 – 11,30 sati na Trgu Republike prodavati će se zakladni suveniri. Za svaku kupnju ili donaciju poklanjamo jabuku AGRE ČAKOVEC. Na štandu će nam se pridružiti  MIRKO ŠVENDA ŽIGA, te upravitelj Zaklade i zamjenik župana Matija Posavec, župan Ivan Perhoč i drugi. Njihova se posjeta očekuje oko 9,30 sati.
- u subotu 22. rujna 2012. godine – u 8,30 sati  ispred Gradskih bazena u Čakovcu kreće vesela povorka prema goricama u Gornjem Međimurju.  S nama će biti Skandal bend. Pozivamo  vinogradare da se uključe u akciju donacijom grožđa,mošta ili na neki drugi način. U akciji nam pomažu: Jamnica, Vinogradarstvo i vinarstvo Tomšić Železna Gora,Vajda d.d. Čakovec, Hamer d.o.o. pekara Suncokret Čakovec,  Panoex,  Međimurka BS i Horvat univerzal vinarska oprema Varaždin.
Cjelokupni prihod akcij iskoristiti će se za pomoć onima kojima je to najpotrebnije- bolesnima s područja Međimurske županije.
Molimo vas da medijski popratite akciju.

katruza_LOGO
Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ i RADIO 1 tradicionalno i ove godine organiziraju  „RADIO GORICE ZA KATRUŽU“.
Akcija će se provoditi dva dana:

- u petak 21. rujna 2012. godine od 9,30 – 11,30 sati na Trgu Republike prodavati će se zakladni suveniri.
Za svaku kupnju ili donaciju poklanjamo jabuku AGRE ČAKOVEC. Na štandu će nam se pridružiti  MIRKO ŠVENDA ŽIGA, te upravitelj Zaklade i zamjenik župana Matija Posavec, župan Ivan Perhoč i drugi. Njihova se posjeta očekuje oko 9,30 sati.

- u subotu 22. rujna 2012. godine – u 8,30 sati  ispred Gradskih bazena u Čakovcu kreće vesela povorka prema goricama u Gornjem Međimurju.  
S nama će biti Skandal bend. Pozivamo  vinogradare da se uključe u akciju donacijom grožđa,mošta ili na neki drugi način. U akciji nam pomažu: Jamnica, Vinogradarstvo i vinarstvo Tomšić Železna Gora,Vajda d.d. Čakovec, Hamer d.o.o. pekara Suncokret Čakovec,  Panoex,  Međimurka BS i Horvat univerzal vinarska oprema Varaždin. 

Cjelokupni prihod akcij iskoristiti će se za pomoć onima kojima je to najpotrebnije- bolesnima s područja Međimurske županije.

Molimo vas da medijski popratite akciju.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content