Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Nova sjednica održana 11. rujna

Datum objave: 14. rujna 2012.
katruza_LOGO
Međimurska zaklada solidarnostiu „Katruža“ održala  je 11. rujna 2012. godine svoju 116. sjednicu.  Dodijeljene su dvije  pomoći u iznosu od cca. 35.240  kuna. Pomoći su dodijeljene podnositeljici  zahtjeva - djetetu iz Dunjkovca za provođenje rehabilitacije u   Poliklinici SUVAG u Zagrebu  u iznosu od 2.240,00 kuna i podnositelju zahtjeva iz Lopatinca za kupnju lijeka u iznosu od cca 33.000,00 kuna.

U subotu 22. rujna 2012. godine Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ i   Radio 1  organizirati će tradicionalnu akciju Radio Gorice za Katružu. O detaljima akcije  naknadno ćemo vas obavijestiti.
Zahvaljujući dobrim ljudima, Zaklada će i dalje pružati pomoć u liječenju onima  kojima je ta pomoć potrebna.  I ovaj put zahvaljujemo svima koji pomažu rad Zaklade.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content