Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

115. sjednica zaklade "Katruža"

Datum objave: 30. srpnja 2012.
Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“ održao je 26. srpnja     2012. godine svoju 115. sjednicu , šestu   u ovoj godini.
Dodijeljeno  je pet  pomoći  u  iznosu od cca. 20.000,00 kuna. Pomoći su dodijeljene podnositeljima  zahtjeva – djetetu iz  Dragoslavca   za provođenje rehabilitacije  terapeutskog jahanja u  iznosu od 3.000,00 kuna,  podnositeljici zahtjeva- djetetu iz Orehovice za kupnju lijeka u iznosu od cca. 200,00 kuna , podnositeljici zahtjeva iz Kotoribe  za kupnju lijeka u iznosu od cca.  3.700,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz  Nedelišća za kupnju lijeka u iznosu od cca. 12.300,00 kuna i podnositeljici zahtjeva iz Strahoninca- djetetu za kupnju lijeka u iznosu od  cca. 800,00 kuna.
Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „ Katruža“    u ovoj godini dodijelio je pomoći u iznosu od  116.700,00 kuna.
Zahvaljujemo   građanima, tvrtkama, ustanovama, udrugama , općinama i gradovima koji godinama podržavaju rad Zaklade te pozivamo sve koji su u mogućnosti  da  uplatom članarine ili donacije  omoguće da i dalje možemo pomagati onima kojima je to najpotrebnije, bolesnima
katruza_LOGO
Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“ održao je 26. srpnja     2012. godine svoju 115. sjednicu , šestu   u ovoj godini.  Dodijeljeno  je pet  pomoći  u  iznosu od cca. 20.000,00 kuna.

Pomoći su dodijeljene podnositeljima  zahtjeva – djetetu iz  Dragoslavca   za provođenje rehabilitacije  terapeutskog jahanja u  iznosu od 3.000,00 kuna,  podnositeljici zahtjeva- djetetu iz Orehovice za kupnju lijeka u iznosu od cca. 200,00 kuna , podnositeljici zahtjeva iz Kotoribe  za kupnju lijeka u iznosu od cca.  3.700,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz  Nedelišća za kupnju lijeka u iznosu od cca. 12.300,00 kuna i podnositeljici zahtjeva iz Strahoninca- djetetu za kupnju lijeka u iznosu od  cca. 800,00 kuna.

Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „ Katruža“    u ovoj godini dodijelio je pomoći u iznosu od  116.700,00 kuna.Zahvaljujemo   građanima, tvrtkama, ustanovama, udrugama , općinama i gradovima koji godinama podržavaju rad Zaklade te pozivamo sve koji su u mogućnosti  da  uplatom članarine ili donacije  omoguće da i dalje možemo pomagati onima kojima je to najpotrebnije, bolesnima

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content