-2.1 °C
1031.0 hPa
77 %

Održan MESAP 2012

Datum objave: 17. lipnja 2012.
mesap_nas
Ovog petka svoja vrata otvorio je 14. MESAP – međimurski sajam poduzetništva. U tri dana koliko je sajam trajao, nekoliko tisuća posjetitelja razgledalo je što nudi 280 izlagača iz Međimurja, ostatka Hrvatske ali i susjednih zemalja.

Kao što je uobičajeno, osim samog sajma održana je i 12. stočarska izložba Međimurske županije i 10. sajam vina i vinarske opreme, a ogranizirana su i brojna predavanja i savjetovanja. U petak je tako u organizaciji Hrvatske obrtničke komore održana  radionica "Inovativna prekogranična suradnja obnovljivih izvora energije" te okrugli stol "Uvjeti kreditiranja poduzetnika".

Na otvorenju sajma pored predstavnika Međimurske županije, Općine Nedelišće kao domaćina, bili su i popredsjednik Vlade RH i ministar regionalnog razvoja i fondova Europske unije prof. dr. Branko Grčić i ministar obrta i poduzetništva Gordan Maras. Potonji je sajam i otvorio, naglasivši važnost obrtništva, malog i srednjeg poduzetništva za gospodarski oporavak i razvoj zemlje.

Na svečanosti otvaranja podijeljena su i priznanja vinarima. Ove su godine na ocjenjivanje stiglo 123 uzorka i to iz cijele Sjeverozapadne Hrvatske.

{gallery}2012galerije/Lipanj_2012/Mesap{/gallery}

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content