Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Raspisan 8. natječaj za dodjelu sredstava IPARD programa za Mjeru 101 i Mjeru 103

Datum objave: 17. svibnja 2012.
Raspisan 8. natječaj za dodjelu sredstava IPARD programa za Mjeru 101 i Mjeru 103
Obavještavamo sve zainteresirane potencijalne podnositelje prijava da je Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju raspisala osmi javni natječaj za prikupljanje prijava za dodjelu sredstava iz IPARD programa za Mjeru 101  „Ulaganja u poljoprivredna gospodarstva“ i Mjeru 103 „Ulaganja u preradu i trženje poljoprivrednih proizvoda“.
Javni natječaj  je  objavljen u Narodnim novinama broj 55/12, a  dostupan je  i na mrežnoj stranici Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju (www.apprrr.hr), gdje se nalaze obrasci i Vodiči za korisnike za ove mjere. Pravilnici o provedbi navedenih mjera su objavljeni u Narodnim novinama broj 54/12, a  dostupni su i na mrežnoj stranici Agencije za plaćanja (www.apprrr.hr).
Rok za podnošenje prijava počinje teći od 16. svibnja 2012. i traje zaključno do 02. srpnja 2012. godine.
Pozivamo sve zainteresirane da se prijave na raspisane natječaje te da se za sve informacije i pitanja obrate Agenciji za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju i Ministarstvu poljoprivrede na e-mail adrese: info@apprrr.hr i ipard@
ipard_Obavještavamo sve zainteresirane potencijalne podnositelje prijava da je Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju raspisala osmi javni natječaj za prikupljanje prijava za dodjelu sredstava iz IPARD programa za Mjeru 101  „Ulaganja u poljoprivredna gospodarstva“ i Mjeru 103 „Ulaganja u preradu i trženje poljoprivrednih proizvoda“. Javni natječaj  je  objavljen u Narodnim novinama broj 55/12, a  dostupan je  i na mrežnoj stranici Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju (www.apprrr.hr), gdje se nalaze obrasci i Vodiči za korisnike za ove mjere. Pravilnici o provedbi navedenih mjera su objavljeni u Narodnim novinama broj 54/12, a  dostupni su i na mrežnoj stranici Agencije za plaćanja (www.apprrr.hr). Rok za podnošenje prijava počinje teći od 16. svibnja 2012. i traje zaključno do 02. srpnja 2012. godine.
Pozivamo sve zainteresirane da se prijave na raspisane natječaje te da se za sve informacije i pitanja obrate Agenciji za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju i Ministarstvu poljoprivrede na e-mail adrese: info@apprrr.hr i ipard@mps.hr
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content