Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Potpore Ministarstva turizma za manifestacije

Datum objave: 26. travnja 2012.
Ministarstvo turizma objavilo je Javni poziv za kandidiranje projekata za dodjelu bespovratnih sredstava temeljem Programa dodjele bespovratnih sredstava manifestacijama u funkciji turizma. Predmet javnog poziva je dodjela bespovratnih novčanih sredstava za sufinanciranje manifestacija, kulturno-turističkih, tradicijskih i sportskih manifestacija, festivala i ostalih promotivnih aktivnosti.
Sadržaj Javnog poziva i potrebne obrasce možete pronaći na web stranicama Ministarstva turizma, a dodatne informacije možete zatražiti isključivo na adresu elektroničke pošte manifestacije@mint.hr
OBAVIJESTI_2011Ministarstvo turizma objavilo je Javni poziv za kandidiranje projekata za dodjelu bespovratnih sredstava temeljem Programa dodjele bespovratnih sredstava manifestacijama u funkciji turizma. Predmet javnog poziva je dodjela bespovratnih novčanih sredstava za sufinanciranje manifestacija, kulturno-turističkih, tradicijskih i sportskih manifestacija, festivala i ostalih promotivnih aktivnosti.

Sadržaj Javnog poziva i potrebne obrasce možete pronaći na web stranicama Ministarstva turizma (www.mint.hr), a dodatne informacije možete zatražiti isključivo na adresu elektroničke pošte manifestacije@mint.hr
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content