Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Ritam Europe 2

Datum objave: 18. travnja 2012.
ritam1
U okviru obilježavanja Europskog tjedna, Delegacija Europske unije u Republici Hrvatskoj organizira drugo izdanje koncerta Ritam Europe koji će se održati u petak, 4. svibnja*, na zagrebačkom Bundeku. Novina ovogodišnjeg izdanja je nagradni natječaj za bendove. Tako će uz već renomirana imena glazbene scene poput Rundek Cargo Tria, Kawasaki 3P-a i gostiju iz EU-a, talijanskog benda Figli Di Madre Ignota, priliku nastupa na koncertu dobiti i tri benda koja osvoje najveći broj glasova publike.

Bendovi se mogu prijaviti do 19. travnja. On-line glasanje publike počinje 20. travnja u 15.00 sati i završava 25. travnja u 24.00 sata.

Detalji na: http://ritam-europe.com.hr/
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content