Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održan MESAP Libar

Datum objave: 16. travnja 2012.

Libar_nas
Na prostoru Mesapa u Nedelišću ovaj vikend održan je 5. sajam Mesap Libar. Riječ je o sajmu knjiga koji okuplja izdavače iz Međimurja i šire regije. Ove je godine izlagalo njih 60, što je za oko 20 posto više nego lani.

Sajam su otvorili zamjenik župana Matija Posavec i pomoćnik ministrice kulture Vladimir Stoisavljević. Sajam je u tri dana održavanja prema procjenama posjetilo preko 2 i pol tisuće ljudi, što je više nego ranijih godina. Osim izložbe i prodaje knjiga organizirana su i predavanja, predstavljanja pisaca, kazališne predstave kao i program za građane.

Kako je istaknuo direktor MESAP-a Vitomir Kirić, velik broj posjetitelja dokaz je da ovaj sajam ima budućnost. Također, to je dobra uvertira u glavni sajam koji će održati sredinom lipnja, a zanimljivo je da su neki izlagači na MESAP Libru najavili svoj dolazak na središnji sajam.

{gallery}2012galerije/Travan_2012/Libar{/gallery}

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content