Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Donacija godine 2012." - Natječaj za tradicijske obrte i originalne proizvode s tradicijskim motivima

Datum objave: 13. travnja 2012.

OBAVIJESTI_2011
Hrvatska obrtnička komora i Zagrebačka banka jučer su objavile javni natječaj za dodjelu ''Donacije godine 2012.'' koji će biti namijenjen najuspješnijim projektima iz sfere tradicijskog obrtništva.

''Donacija godine 2012.'' Zagrebačke banke dodijelit će se obrtnicima za projektni prijedlog osmišljavanja cjelokupnog originalnog proizvoda temeljenog na prepoznatljivom tradicijskom motivu, prepoznatljivoj obrtničkoj tehnici ili za proizvode koji u sebi sadrže elemente tradicijskog i obrtničkog umijeća. Iznos donacije za tri najbolja projektna prijedloga iznose 150.000 kuna za prvonagrađeni, 100.000 kuna za drugonagrađeni i 50.000 kuna za trećenagrađeni prijedlog. Teme unutar kojih je moguće prijaviti projektni prijedlog su ''Dom i prostor'' (oprema stola, predmeti za kućanstvo i za opremu interijera), ''Odjeća, obuća i nakit'' (predmeti od tekstila, vune, kože, krzna, metala, stakla, papira i ostali) i ''Poslovna oprema i darovi'' (raznovrsni materijali).

Više saznajte na:  http://www.hok.hr/cro/press/objave_za_medije/najuspjesnijim_originalnim_obrtnickim_proizvodima_300_000_kuna

Natječaj (PDF)
Pristupnica (PDF)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content