Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvoren natječaj 2012. Europske godine aktivnog starenja „Mladi u srcu“

Datum objave: 6. travnja 2012.
mladi
Delegacija Europske unije u Republici Hrvatskoj i Ministarstvo socijalne politike i mladih Republike Hrvatske raspisuju natječaj povodom obilježavanja Europske godine aktivnog starenja i međugeneracijske solidarnosti, pod nazivom „Mladi u srcu – Nagrada Europske godine aktivnog starenja". Natječaj je otvoren do  10. rujna 2012.

Sve pravne osobe koje okupljaju ili surađuju sa starijim građanima imaju pravo prijave na natječaj te mogu predložiti jednog kandidata ili kandidatkinju (člana ili suradnika) za kojeg smatraju da bi mogao biti svojevrsni predstavnik  aktivnog starenja – „Naj-Senior/ka“.

„Naj-Senior/ka“  ima aktivnu ulogu u društvu, primjerice, organizira društvena, kulturna, obrazovna ili sportska događanja te događanja koja imaju za cilj povezati starije i mlađe generacije (poput primjerice radionica tradicionalnih obrta i sličnih aktivnosti koje nastoje očuvati tradicijske vrijednosti). Nominirana osoba može također biti aktivna u volonterskim aktivnostima ili programima promocije zdravog načina života.

Nagrade uključuju dodjelu priznanja za pobjednike od strane Ministarstva socijalne politike i mladih te Delegacije EU-a koja će se održati povodom Međunarodnog dana starijih osoba 1. listopada 2012.  te financiranje 'Generacijskog okupljanja' za članove organizacije pobjednika natječaja (poput plesa, zabave, jednodnevnog izleta, sportskog ili kulturnog događaja) po izboru pobjednika.

Prijave na natječaj je porebno poslati poštom na adresu: Informacijski centar Europske unije, Trg žrtava fašizma 6, 10 000 Zagreb, s naznakom: „2012. Europska godina aktivnog starenja – za natječaj“.

Tekst natječaja (PDF)
Plakat (PDF-A3)

Otvoren natječaj 2012. Europske godine aktivnog starenja „Mladi u srcu“

 

Delegacija Europske unije u Republici Hrvatskoj i Ministarstvo socijalne politike i mladih Republike Hrvatske raspisuju natječaj povodom obilježavanja Europske godine aktivnog starenja i međugeneracijske solidarnosti, pod nazivom „Mladi u srcu – Nagrada Europske godine aktivnog starenja". Natječaj je otvoren do  10. rujna 2012.

 

Sve pravne osobe koje okupljaju ili surađuju sa starijim građanima imaju pravo prijave na natječaj te mogu predložiti jednog kandidata ili kandidatkinju (člana ili suradnika) za kojeg smatraju da bi mogao biti svojevrsni predstavnik  aktivnog starenja – „Naj-Senior/ka“.

 

„Naj-Senior/ka“  ima aktivnu ulogu u društvu, primjerice, organizira društvena, kulturna, obrazovna ili sportska događanja te događanja koja imaju za cilj povezati starije i mlađe generacije (poput primjerice radionica tradicionalnih obrta i sličnih aktivnosti koje nastoje očuvati tradicijske vrijednosti). Nominirana osoba može također biti aktivna u volonterskim aktivnostima ili programima promocije zdravog načina života.

 

Nagrade uključuju dodjelu priznanja za pobjednike od strane Ministarstva socijalne politike i mladih te Delegacije EU-a koja će se održati povodom Međunarodnog dana starijih osoba 1. listopada 2012.  te financiranje 'Generacijskog okupljanja' za članove organizacije pobjednika natječaja (poput plesa, zabave, jednodnevnog izleta, sportskog ili kulturnog događaja) po izboru pobjednika.

 

Prijave na natječaj je porebno poslati poštom na adresu: Informacijski centar Europske unije, Trg žrtava fašizma 6, 10 000 Zagreb, s naznakom: „2012. Europska godina aktivnog starenja – za natječaj“.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content