Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

112. sjednica Zaklade "Katruža"

Datum objave: 21. ožujka 2012.

katruza_LOGO

Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“ održao je 19. ožujka  2012. godine svoju 112. sjednicu ,  treću  u ovoj godini.
Dodijeljeno  je devet  pomoći  u  iznosu od cca.  21.000,00 kuna.


Pomoći su dodijeljene podnositeljima  zahtjeva – djeci  iz Belice,  Turčišća,  Goričana,  i Donje Dubrave za provođenje rehabilitacije  terapeutskog jahanja u  iznosu od 3.000,00 kuna  po podnositelju zahtjeva,  djetetu iz  Preloga  za provođenje ABBA terapije u iznosu od 2.000,00 kuna, djetetu iz Strahoninca za  kupnju specijalne prehrane – bezglutenskih proizvoda  u vrijednosti od 1.000,00 kuna. Također su dodijeljene  pomoći za  kupnju lijekova: podnositeljici zahtjeva iz Orehovice u iznosu od 800,00 kuna, podnositelju zahtjeva iz Mihovljana u iznosu od 3.200,00 kuna i podnositeljici zahtjeva , djetetu iz  Gornjeg Kuršanca u iznosu od 2.000,00 kuna.

Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „ Katruža“   samo u ovoj godini dodijelio je pomoći u iznosu od 65.400,00 kuna.
Pozivamo sve koji su u mogućnosti,  da  uplatom članarine ili donacije  omoguće da i dalje možemo pomagati onima kojima je to najpotrebnije, bolesnima, te zahvaljujemo   građanima, tvrtkama, ustanovama, udrugama , općinama i gradovima koji godinama podržavaju rad Zaklade.  

MEĐIMURSKA ZAKLADA SOLIDARNOSTI
„KATRUŽA“
Upravitelj Zaklade
Matija Posavec, dipl.ing.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content