Potpore Ministarstva poljoprivrede za organizatore manifestacija
Ministarstvo poljoprivrede objavilo je Javni poziv za prijavu manifestacija za dodjelu potpore organizatorima znanstveno-stručnih skupova, gospodarskih manifestacija i lokalno-tradicijskih manifestacija iz nadležnosti Ministarstva poljoprivrede u 2012. godini. Potpora se dodjeljuje za organizaciju manifestacija na području Republike Hrvatske i to za sljedeće kategorije manifestacija: znanstveno-stručne skupove, gospodarske manifestacije i lokalno tradicijske manifestacije.
Detalje natječaja možete pogledati na web stranicama Ministarstva poljoprivrede (www.mps.hr).

POZIVI_2011Ministarstvo poljoprivrede objavilo je Javni poziv za prijavu manifestacija za dodjelu potpore organizatorima znanstveno-stručnih skupova, gospodarskih manifestacija i lokalno-tradicijskih manifestacija iz nadležnosti Ministarstva poljoprivrede u 2012. godini. Potpora se dodjeljuje za organizaciju manifestacija na području Republike Hrvatske i to za sljedeće kategorije manifestacija: znanstveno-stručne skupove, gospodarske manifestacije i lokalno tradicijske manifestacije.
 
Detalje natječaja možete pogledati na web stranicama Ministarstva poljoprivrede (www.mps.hr).