Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

111. sjednica "Katruže"

Datum objave: 22. veljače 2012.
katruza_LOGO
Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“ održao je 15. veljače  2012. godine svoju 111.sjednicu ,  drugu  u ovoj godini.
Dodijeljeno  je pet pomoći  u  iznosu od cca.  23.400,00 kuna. Pomoći su dodijeljene podnositeljima  zahtjeva – djeci  iz Čakovca, Pušćina, Donjeg Vidovca i Strahoninca za provođenje rehabilitacije  terapeutskog jahanja u  iznosu od 3.000,00 kuna  po podnositelju  i podnositeljici zahtjeva  također djetetu iz  Hlapičine za provođenje rehabilitacije  ABR PROGRAMA   u iznosu od  cca 11.400,00 kuna.
Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „ Katruža“   zahvaljuje  LJEKARNI ČAKOVEC  na   donaciji od 40.000,00 kuna   te pomoći  kod nabave lijekova.

Zahvaljujemo   građanima, tvrtkama, ustanovama, udrugama , općinama i gradovima koji na bilo koji način  pomažu rad Zaklade te pozivamo sve koji su u mogućnosti,  da  uplatom članarine ili donacije  omoguće da i dalje možemo pomagati onima kojima je to najpotrebnije, bolesnima.  

MEĐIMURSKA ZAKLADA SOLIDARNOSTI
„KATRUŽA“
Upravitelj Zaklade
Matija Posavec, dipl.ing.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content