Potpore HTZ-a kulturno-turističkim inicijativama i manifestacijama u 2012.

Datum objave: 20. veljače 2012.
Potpore HTZ-a kulturno-turističkim inicijativama i manifestacijama u 2012.
Kulturno-turističke inicijative
Hrvatska turistička zajednica će u 2012. godini financijski poduprijeti određeni broj zabavnih, sportskih, tradicijskih/etno i ostalih manifestacija koje doprinose:
• podizanju standarda interpretacije, opremljenosti i kvaliteti kulturno-turističkih proizvoda,
• stvaranju kritične mase novih kulturno-turističkih proizvoda koji su suvremeno interpretirani i prezentirani kako bi obogatili zadovoljstvo postojećih posjetitelja i doprinijeli stvaranju kvalitetnijeg imidža destinacije,
• povećanju potrošnje posjetitelja,
• produženju turističke sezone.
Više informacija i dokumentacija za kandidature nalaze se ovdje.
Manifestacije
• unapređivanju/obogaćivanju turističkog proizvoda/ponude pojedine destinacije i Hrvatske u cjelini,
• stvaranju prepoznatljivog imidža hrvatskog turizma,
• razvoju sadržaja koji omogućavaju produženje turističke sezone.
Informacije, uvjeti i dokumentacija Javnog poziva nalaze se ovdje.

OBAVIJESTI_2011Hrvatska turistička zajednica će u 2012. godini financijski poduprijeti određeni broj zabavnih, sportskih, tradicijskih/etno i ostalih manifestacija. Kandidature za potpore podnose se TURISTIČKOJ ZAJEDNICI ŽUPANIJE odnosno TURISTIČKOJ ZAJEDNICI GRADA ZAGREBA, na čijem području se kulturno-turistička inicijativa organizira, najkasnije do 9. ožujka 2012. godine.

Kulturno-turističke inicijative

• povećanju potrošnje posjetitelja,
• produženju turističke sezone.
Kandidature za potpore podnose se TURISTIČKOJ ZAJEDNICI ŽUPANIJE odnosno TURISTIČKOJ ZAJEDNICI GRADA ZAGREBA, na čijem području se kulturno-turistička inicijativa organizira, najkasnije do 9. ožujka 2012. godine.Nadležna turistička zajednica županije, odnosno Turistička zajednica Grada Zagreba izvršit će selekciju pristiglih kandidatura i najkasnije do 23. ožujka 2012. godine, Glavnom uredu Hrvatske turističke zajednice proslijediti prijedlog za najviše 15 kulturno-turističkih inicijativa koje zadovoljavaju sve uvjete Javnog poziva.Više informacija i dokumentacija za kandidature nalaze se OVDJE.

Manifestacije

• stvaranju prepoznatljivog imidža hrvatskog turizma,
• razvoju sadržaja koji omogućavaju produženje turističke sezone.
Kandidature za potpore podnose se TURISTIČKOJ ZAJEDNICI ŽUPANIJE odnosno TURISTIČKOJ ZAJEDNICI GRADA ZAGREBA, na čijem području se manifestacija organizira, najkasnije do 9. ožujka 2012. godine. Kandidature s nepotpunom dokumentacijom i nepotpuno ispunjenim Obrascem PM-2012 kao i kandidature dostavljene direktno u Glavni ured Hrvatske turističke zajednice, neće se razmatrati.Nadležna turistička zajednica županije, odnosno Turistička zajednica Grada Zagreba izvršit će selekciju pristiglih kandidatura i najkasnije do 23. ožujka 2012. godine, Glavnom uredu Hrvatske turističke zajednice proslijediti prijedlog za najviše 10 manifestacija koje zadovoljavaju sve uvjete Javnog poziva.Informacije, uvjeti i dokumentacija Javnog poziva nalaze se OVDJE