Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Kandidati za nagradu Zrinski predlažu se do kraja veljače

Datum objave: 17. veljače 2012.

Nagrada_nas
U tijeku je natječaj za predlaganje kandidata za najviše županijsko priznanje – nagradu Zrinski. Ona se dodjeljuje građanima Međimurske županije, djelatnim skupinama, trgovačkim društvima, ustanovama, udrugama i drugim pravnim osobama i to za rezultate postignute u minuloj godini ili dužem razdoblju.

Ovo će biti šesnaesta dodjela nagrade, a dosad su je dobili mnogi zaslužni građani Međimurja, kao i uspješne tvrtke, udruge i društva.

Ovogodišnji je natječaj otvoren do 28. veljače, a kandidate za nagradu mogu predlagati svi građani. Nakon zaprimanja svih prijedloga povjerenstvo će odabrati kandidate te ih predložiti Skupštini Međimurske županije, koja glasovanjem potvrđuje ili odbacuje njihov odabir.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content