Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

UPUTE OBVEZNICIMA DOSTAVE PODATAKA U REGISTAR ONEČIŠĆAVANJA OKOLIŠA (ROO)

Datum objave: 2. veljače 2012.

1
UPUTE OBVEZNICIMA O DOSTAVI PODATAKA U ROO

Upute su namijenjene osobama zaduženim u tvrtkama za prijavu podataka u bazu Registra onečišćavanja okoliša (u daljnjem tekstu ROO). Temeljem uputa obveznik može utvrditi koje su njegove obveze, iz kojih zakonskih i provedbenih akata proizlaze kao i koje obrasce je dužan popunjavati. U prezentaciji o ROO objašnjeni su svi segmenti Registra, odnosno zakonodavni okvir, sadržaj Pravilnika o registru onečišćavanja okoliša, pojedini pojmovi iz Pravilnika, obrasci, tko i kako prijaviti podatke u ROO te način vođenja i dostave podataka o gospodarenju otpadom. U uputama se nalaze i slike s uputama kako pristupiti bazi ROO, kako ishoditi korisnički račun te ostalim segmentima ROO.
 
Dodatni materijali i upute o Registru onečišćavanja okoliša (ROO) dostupne su:
- na Internet stranici AZO (www.azo.hr) unutar rubrike ROO
- "help desk" ROO za pružanje  tehničke i stručne pomoći obveznicima dostave podataka (ODP) možete kontaktirati elektroničkom poštom:roo@azo.hr ili info@azo.hr, telefonom: (01) 557-9966

REGISTAR ONEČIŠĆAVANJA OKOLIŠA (PDF prezentacija)

UPUTE ZA KORIŠTENJE BAZE ROO OD STRANE AGENCIJE ZA ZAŠTITU OKOLIŠA

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content