-3.2 °C
1031.0 hPa
77 %

UPUTE OBVEZNICIMA DOSTAVE PODATAKA U REGISTAR ONEČIŠĆAVANJA OKOLIŠA (ROO)

Datum objave: 2. veljače 2012.

1
UPUTE OBVEZNICIMA O DOSTAVI PODATAKA U ROO

Upute su namijenjene osobama zaduženim u tvrtkama za prijavu podataka u bazu Registra onečišćavanja okoliša (u daljnjem tekstu ROO). Temeljem uputa obveznik može utvrditi koje su njegove obveze, iz kojih zakonskih i provedbenih akata proizlaze kao i koje obrasce je dužan popunjavati. U prezentaciji o ROO objašnjeni su svi segmenti Registra, odnosno zakonodavni okvir, sadržaj Pravilnika o registru onečišćavanja okoliša, pojedini pojmovi iz Pravilnika, obrasci, tko i kako prijaviti podatke u ROO te način vođenja i dostave podataka o gospodarenju otpadom. U uputama se nalaze i slike s uputama kako pristupiti bazi ROO, kako ishoditi korisnički račun te ostalim segmentima ROO.
 
Dodatni materijali i upute o Registru onečišćavanja okoliša (ROO) dostupne su:
- na Internet stranici AZO (www.azo.hr) unutar rubrike ROO
- "help desk" ROO za pružanje  tehničke i stručne pomoći obveznicima dostave podataka (ODP) možete kontaktirati elektroničkom poštom:roo@azo.hr ili info@azo.hr, telefonom: (01) 557-9966

REGISTAR ONEČIŠĆAVANJA OKOLIŠA (PDF prezentacija)

UPUTE ZA KORIŠTENJE BAZE ROO OD STRANE AGENCIJE ZA ZAŠTITU OKOLIŠA

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content