Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Čakovečki gimnazijalci daruju Katružu

Datum objave: 30. siječnja 2012.

katruza_gimnazija

Čakovečki gimnazijalci i ove su godine, tradicionalno,  prije početka zimskih praznika održali „Sajam dobrote“.  Jadan dio sredstava   prikupljenih  na Sajmu učenicu su namijenili Međimurskoj zakladi solidarnosti „Katruža“.  Predstavnici učenika  i profesora Gimnazije Čakovec u ponedjeljak  23. siječnja 2012. godine upravitelju Zaklade Matiji Posavcu uručili su  donaciju od 5.000,00 kuna.  Ovom  akcijom pokazali su svoju nesebičnost i veliko humano srce .  Na tome   im zahvaljujemo jer su svojom dobrotom  pomogli onima kojima je to najpotrebnije, bolesnima.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content