Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Župan i zamjenik župana obišli službe koje su radile u novogodišnjoj noći

Datum objave: 2. siječnja 2012.
nova_nas
Kao i svake godine, župan Međimurske županije Ivan Perhoč i zamjenik župana Matija Posavec, u pratnji zamjenika gradonačelnika Grada Čakovca Zorana Vidovića obišli su djelatnike policije, Elektre Čakovec i rodilišta Županijske bolnice Čakovec.

Naime, dok je većina nas na raznim proslavama ispraćala staru i dočekivala novu godinu, oni su brinuli da se sve normalno funkcionira. Niti ove godine u novogodišnjoj noći nije rođeno niti jedno dijete, već se to dogodilo u poslijepodnevnim satima. Prva Međimurka u 2012. godini rođena je u 11 i 30. Majka se zove Klaudija Verteš Varga.

Što se tiče sigurnosti, noć je protekla mirno. Nije zabilježno niti jedno stradavanje od petardi, nije bilo težih prometnih nesreća niti znatnijeg remećenja javnog reda i mira. Mirnu noć bez intervencija proveli su i vatrogasci.

Župan, zamjenik i zamjenik gradonačelnika svima su uručili prigodne poklone zaželjevši im mirnu i sretnu 2012. godinu.

{gallery}2012galerije/Sijecanj_2012/Obilazak{/gallery}

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content