Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Župan zahvalio novinarima na korektnom i objektivnom izvještavanju

Datum objave: 29. prosinca 2011.
novinari_nas
Ovog je utorka u "Vinogradarstvu i podrumarstvu Tomšić" održan tradicionalni prijam i domjenak za novinare. Kao i svake godine, bila je to prilika da se županijski dužnosnici zahvale predstavnicima medija na praćenju tijekom cijele godine.

Kako je u prigodnom obraćanju istaknuo župan Međimurske županije Ivan Perhoč, svi mediji na području Međimurske županije rad Županije i županijskih službi prate objektivno i korektno, dajući pritom svojim čitateljima, slušateljima i gledateljima objektivnu informaciju.

Domjenak je održan u Sv. Urbanu zbog dodatne promocije ruralnih dijelova Međimurja koji imaju veliki turistički potencijal, ali i zbog podrške međimurskim vinarima koji godinama od naših vina stvaraju hrvatski i europski brand.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content