58 umirovljenika okupilo se u Lovačkim dvorima

Datum objave: 29. prosinca 2011.

umirovljenici_nas
U srijedu je u restoranu "Lovački dvori" u Čakovcu održano druženje s umirovljenicima bivše Općine Čakovec, Ureda za obranu, Državne geodetske uprave, Ureda za državnu upravu i Međimurske županije.

Na tradicionalnim ručku okupilo se 58 umirovljenika, od onih koji su u mirovinu išli ove godine do onih koji su radni vijek završili u 80-tima. Zanimljivo je da najstariji umirovljenik ima 91 godinu.

Župan Međimurske županije Ivan Perhoč svim okupljenima zahvalio se na svemu što su tijekom svog radnog vijeka pružili građanima Međimurja te im uz čestitke povodom predstojeće 2012. godine, zaželi mirne i sretne umirovljeničke dane.

U ime okupljenih umirovljenika županu se zahvalio Marijan Vugrinčić, a osim Perhoča na domjenku je bio i zamjenik župana Matija Posavec.

{gallery}2011galerije/Prosinac_2011/Umirovljenici{/gallery}