-2.1 °C
1031.0 hPa
77 %

Božićna čestitka župana Perhoča

Datum objave: 24. prosinca 2011.

zupan_440_300_1
Povodom predstojećih božićnih blagdana župan Međimurske županije Ivan Perhoč svim građankama i građanima Međimurja uputio je čestitku u kojoj stoji:

Božićno vrijeme doba je u godini kad više nego inače primjećujemo svoje bližnje, ali i one kojima je pomoć potrebna. Mnogi od nas, okupljajući se oko božićnog drvca sjetit će se i onih koji blagdane ne mogu provesti u krugu voljenih i na način na koji bi to željeli. Solidarnost, suosjećanje i pomaganje potrebitima  jedne su od najplemenitijih vrlina koje neko društvo i pojedinac može imati.

Božić više nije isključivo vjerski blagdan već je širom svijeta postao i simbol širenja zajedništva i ljubavi, kao i postojanja nade u bolje sutra. Upravo zato želim da božićni duh u svima nama prevladava cijelu godinu.
Svim vjernicima, svim građankama i građanima Međimurske županije želim blagoslovljene, čestite i ispunjene Božićne blagdane.

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content