Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Sveti Nikola darovao potrebitu djecu

Datum objave: 6. prosinca 2011.

Sveti_NikolaMeđimurska županija odlučila je djeci smještenoj u udomiteljskim obiteljima, kao i onima slabijeg materijalnog stanja uljepšati prosinačke blagdane. U suradnju s Hrvatskim željeznicama i Centrom za socijalnu skrb Čakovec  organiziran je posebni vlak koji je djecu s čakovečkog kolodvora odveo na kraću vožnju do Varaždina i natrag.

U vlaku Sveti Nikola darovao je djecu te se sa svakim zadržao u kraćem razgovoru i nezaobilaznom fotografiranju. Ovom akcijom bilo je obuhvaćeno 100-tinjak djece s cijelog područja Međimurske županije.


{gallery}2011galerije/Prosinac_2011/SVNikola{/gallery}

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content