-2.1 °C
1031.0 hPa
77 %

Obnovljena zgrada ambulanti u Goričanu

Datum objave: 27. studenoga 2011.

ambulanta_nas
Prigodnom svečanošću u subotu je obilježen završetak radova na obnovi i dogradnji objekta Doma zdravlja. Ova investicija bila je vrijedna oko pola milijuna kuna, a osim što će mještani Goričana liječničke usluge dobivati u uređenim i osuvremenjenim prostorima, tu će biti smješten još jedan liječnički tim.

Kako je na svečanosti naglasio načelnik Općine Goričan Mario Moharić, resorno je ministarstvo odobrilo obavljanje djelatnosti opće odnosno obiteljske medicine za još jedan liječnički tim. Čakovečki Dom zdravlja već je osigurao tim koji dolazi u Goričan, a trebao bi početi s radom čim s ministarstva stignu potrebni papiri.

Župan Međimurske županije Ivan Perhoč naglasio je da obnovom ove zgrade liječnička usluga postaje dostupnija i primjerenija današnjem vremenu za sve mještane ove općine. Ulaganja u zdravstvenu infrastrukturu ne smiju se zanemariti, te investicije poput ove podižu standard življenja i u manjim sredinama.

{gallery}2011galerije/Studeni_2011/Ambulanta{/gallery}

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content