Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Radionica "Menadžment volontera"

Datum objave: 23. studenoga 2011.

VUM_logo Volonterski ured Međimurja organizira radionicu "Menadžment volontera" putem koje organizacijama/institucijama nudi pomoć pri uspostavi i vođenju svojih volonterskih programa.

Teme radionice:


  • planiranje uključivanja volontera
  • volonterski pravilnik, volonterski ugovor, opis radnog mjesta volontera
  • dovođenje volontera
  • kako motivirati volontere
  • evaluacija volonterskog programa


Radionica će se održati u srijedu, 7. prosinca 2011. od 9 do 17h u prostorijama Autonomnog centra – ACT, dr. Ivana Novaka 38 u Čakovcu (zgrada Starog hrasta).


Priloženu prijavnicu pošaljite poštom, faxom ili e-mailom najkasnije do petka 3. prosinca 2011. na kontakte priložene u prijavnom listu. Udruga ACT snosi troškove radionice, troškove ručka i osvježenja tijekom radionice te radnih materijala. Voditeljica radionice je Marina Kolar iz Udruge Zora.


Radionica je dio aktivnosti projekta City volunteers, koji je financiran IPA operativnim programom Slovenija-Hrvatska 2007.-2013. Projekt djelomično financira Europska unija i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske. Pozivaju se svi sudionici/ce iz organizacija/institucija na području Međimurske i Varaždinske županije. Prednost će imati oni sudionici/ce koji još do sad nisu sudjelovali na istoj ili sličnoj radionici.

 

Dodatne informacije:

Ana Mikulić ,040 390 047 ,099 259 1663, ana@actnow.hr

 

Prijavnica

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content