-3.2 °C
1031.0 hPa
77 %

Katruža zahvaljuje povodom 11. godina rada

Datum objave: 18. studenoga 2011.
katruza_LOGOMeđimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ u četvrtak 10. studenog 2011. prigodnim programima  obilježila je jedanaestu godinu svoga rada. Već jedanaest godina  članovi, donatori i podupiratelji Katruže   pridonose uspješnom radu  Zaklade.

U  Sportskoj dvorani u Prelogu humanitarnu utakmicu odigrale su ekipe Humanih zvijezda i Međimurske županije.  Prodajom ulaznica ostvaren je prihod od 4.275,00 kuna.  Donacijama, prodajom zakladnih suvenira i  aukcijom  lopti s potpisima  svih sudionika nogometne utakmice  prikupljeno je    dodatnih 4.485,00 kuna.

U Sportskoj dvorani Graditeljske škole Čakovec održan je   koncert „Prijatelji za Karužu“ na kojem je nastupao veliki broj  međimurskih izvođača  kojima su se pridružili i gosti – prijatelji „Katruže“.  Prodano je 1093 ulaznica čime je ostvaren prihod od 27.325,00 kuna. Troškovi organizacija programa pokriveni su donacijama tvrtki kojima zahvaljujemo na pomoći.

Hvala svim učesnicima programa koji su i ovaj put bez ikakve naknade  pokazali svoju humanost. Isto tako zahvaljujemo svima koji su kupnjom ulaznica pomogli onima kojima je pomoć najpotrebnija – bolesnima.

Zahvaljujemo i svim medijima s područja Međimurske i Varaždinske županije koji su popratili programe.

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža „ i dalje  ima otvoreni  humanitarni telefon. Pozivom na broj 060 888 991 donirate "Katružu". Cijena poziva iz
fiksne mreže - 3,69kn/poziv
mobilne mreže - 4,97 kn/poziv
(PDV uključen u cijenu)
Operator usluga s dodanom vrijednosti: Moj telekom d.o.o., Trg Krešimira Ćosića 11, Zagreb, MB 02497913,tel. 01/3659-058

UPRAVNI  ODBOR
MEĐIMURSKE ZAKLADE SOLIDARNOSTI „KATRUŽA“

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content