Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Prijatelji za Katružu!

Datum objave: 31. listopada 2011.
Prijatelji_katruzuMeđimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ u mjesecu studenom obilježava jedanaestu godinu svoga rada. Već jedanaest godina  članovi, donatori i podupiratelji Katruže   pridonose uspješnom radu  Zaklade.  

Želeći se i ovaj put zahvaliti svima koji pomažu Katružu, ali i prikupiti sredstva za daljnji rad Zaklade u četvrtak 10. studenog 2011. godine  obilježiti ćemo  jedanaest godina postojanja i rada Zaklade.


- u 16,00 sati u  Sportskoj dvorani u Prelogu humanitarnu utakmicu odigrati će ekipe Humanih zvijezda i Međimurske županije.  U   ekipu Humanih zvijezda čiji je izbornik Velimir Zajec zaigrati će tako  Goran Vlaović, Silvio Marić , Boris Novković i drugi, a ekipu Međimurske županije predvoditi će župan Ivan Perhoč.  Cijena ulaznica  je 25,00 kuna.

-    u 19,00 sati u Sportskoj dvorani Graditeljske škole Čakovec održati će se  koncert „Prijatelji za Karužu“ na kojem će nastupati veliki broj  međimurskih izvođača:  , Mirko Švenda Žiga, Đuka Čaić, Marija Jambrošić, Đura z Međimurja, Josip Katalenić Željko Grahovec, Emina Božić, Meri Šeparović Vresk, Carla Belovari, Ivica Dobranić, Mateo Mikulić, Josip Sanjković Mitrica, Ivica Jurgec, Ivan Škvorc Ivač, Suzana Herceg , KUD Mačkovec, Tamburaški sastav Belica. Njima će se pridružiti, prema najavama; Vinko  Coce i Klapa Intrade.  Cijena ulaznica za koncert je 25,00 kuna,  a mogu se kupiti u Uredu Zaklade Međimurska županija, Turističkoj zajednici Grada Čakovca i  caffe baru Arcus.

U subotu  5. studenog 2011. godine na Trgu Republike u Čakovcu biti će postavljen štand na kojem će se  u vremenu od 10,00 – 12,00 sati prodavati ulaznice za  obje humanitarne priredbe.

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža „ ima otvoreni  humanitarni telefon:

Pozivom na broj 060 888 991 donirate "Katružu"
fiksna mreža - 3,69kn/poziv
mobilne mreže - 4,97 kn/poziv
(PDV uključen u cijenu)

Operator usluga s dodanom vrijednosti: Moj telekom d.o.o., Trg Krešimira Ćosića 11, Zagreb, MB 02497913,tel. 01/3659-058
donirate sredstva za rad Zaklade.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content