Povodom blagdana Svih svetih odana počast našim umrlima

Datum objave: 31. listopada 2011.
Svi_sveti_nas
Povodom predstojećeg blagdana Svih svetih u ponedjeljak su podno središnjeg križa na čakovečkom groblju u Mihovljanu, položeni vijenci i upaljene svijeće.

Počast našim umrlima u ime Međimurske županije odali su župan Ivan Perhoč, predsjednik Skupštine Međimurske županije Petar Novački i zamjenik župana Matija Posavec.

Osim njih svijeće su zapalili i predstavnici Ministarstva obrane, Policijske uprave Međimurske, Ureda državne uprave u Međimurskoj županiji, Grada Čakovca, Odsjeka Koordinacije udruga branitelja te političkih stranaka, a gvardijan čakovečkog Franjevačkog samostana fra Stanko Belobrajdić vodio je molitvu.

Sveta misa zadušnica održat će se na Dušni dan, 02. studenog u čakovečkoj župnoj crkvi Sv. Nikole biskupa s početkom u 09:00 sati.

{gallery}2011galerije/Listopad_2011/Svi_sveti{/gallery}