Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Šesti IPARD natječaj za Mjeru 101 i Mjeru 103

Datum objave: 18. listopada 2011.
ipard_Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju je raspisala šesti IPARD natječaj za mjere 101 „Ulaganja u poljoprivredna gospodarstva“  i  103 „Ulaganja u preradu i trženje poljoprivrednih i ribljih proizvoda“ u razdoblju od 17. listopada do 28. studenog 2011. godine.

Javni natječaj bit će objavljen u Narodnim novinama broj 117/11 od dana 17. listopada 2011.god., a bit će dostupan i na internetskoj stranici Ministarstva poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja (www.mps.hr/ipard/) te na web stranici Agencije za plaćanja (www.apprrr.hr) - u rubrici NATJEČAJI, gdje se nalazi Vodič za korisnike te potrebni obrasci.
U Narodnim novinama br.116/11 objavljen je Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o provedbi mjere 101 i mjere 103 unutar IPARD programa.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content