Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.0 °C
1028.0 hPa
71 %

Potpisan Ugovor o izradi projektne dokumentacije Poslovnog parka Međimurje

Datum objave: 27. rujna 2011.
ugovor
Državna tajnica u Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva Tihana Kraljić i župan Međimurske županije Ivan Perhoč u srijedu su u prostorima Međimurske županije potpisali Ugovor o dodjeli sredstava za izgradnju poduzetničkih zona u JLPS u iznosu od 200.000,00 kuna.

Ministarstvo gospodarstva, rada i poduzetništva tim će sredstvima sufinancirati izradu projektne dokumentacije za zonu "Poslovni park Međimurje" koja se nalazi na prostoru bivšeg vojnog poligona u Čakovcu i Pribislavcu.

Riječ je o 70-tak ha zemljišta koje se nalazi u samom središtu Međimurja, a koji za cijelu županiju predstavlja ogromni razvojni potencijal. Ono se neposredno naslanja na objekte bivše vojarne "Nikola Šubić Zrinski" u Čakovcu gdje je već djeluju Međimursko veleučilište i Tehnološko-inovacijski centar.
Izradom projektne dokumentacije te kasnijom izgradnjom infrastrukture u zoni diže se vrijednost zemljišta, ali i potencijalnim investitorima omogućuje brže i jednostavnije započinjanje s radom na toj lokaciji.

{gallery}2011galerije/Rujan_2011/Ugovor{/gallery}

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content