Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.7 °C
1028.0 hPa
71 %

Javna tribina u sklopu projekta "Partnerstvo na djelu"

Datum objave: 22. rujna 2011.

partnerstvo

Dana, 13.09.2011., u Županijskoj velikoj vijećnici održana je Javna tribina u sklopu projekta „Partnerstvo na djelu“ na temu „Cjeloživotno učenje – važnost kontinuiranog razvoja ljudskih potencijala, te mogućnosti zapošljavanja na lokalnom tržištu rada“.


Tribina je organizirana za lokalnu zajednicu s ciljem širenja svijesti među nezaposlenim, ali i poslodavcima o važnosti cjeloživotnog učenja i mogućnostima na lokalnom tržištu rada.  Sudionicima tribine pružene su korisne informacije o mogućnosti besplatnog obrazovanja, razvoj novih vještina ili prekvalifikacija  u sklopu projekta, ali i u okviru drugih projekata naših partnera. Poslodavci su govorili o pozitivnim iskustvima s radionica u sklopu navedenog projekta, a koje su im pomogle u boljem planiranju i organiziranju poslovanja.   
Projekt „Partnerstvo na djelu“ financira Europska unija u okviru IV. Komponente IPA programa Razvoj Ljudskih potencijala. Nositelj projekta je Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područna služba Čakovec, a partneri su: Međimurska županija, Grad Čakovec, Grad Prelog, Grad Mursko Središće i Regionalna razvojna agencija Međimurja – Redea d.o.o.. Vrijednost projekta je 95.548,74 €, a projekt traje od 27.01.2011. – 26.01.2012..
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content