Otvoren natječaj „Solarni kolektori za Međimurje“ za 2011. godinu

Datum objave: 19. rujna 2011.

NATJECAJI_2011

Međimurska županija će ove godine, u suradnji s Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, sufinancirati  ugradnju solarnih kolektorskih sustava za pripremu potrošne tople vode i grijanja u kućanstvima na području Županije. Troškovi opreme i ugradnje navedenih sustava sufinancirat će se u iznosu  od 60% nepovratnih sredstava tj. do maksimalnog iznosa od 18.000,00 kn po kućanstvu.

Slijedom navedenog, u suradnji s Međimurskom energetskom agencijom (MENEA), objavljen je Natječaj za javno prikupljanje prijava za neposredno sudjelovanje Međimurske županije u sufinanciranju projekta „Solarni kolektori za Međimurje“ za 2011. godinu.
Navedeni Natječaj, Pravilnik o sufinanciranju projekta i prijavni obrazac se nalaze u privitku.

Natječaj je objavljen u Listu Međimurje i Međimurskim novinama 20. rujna 2011. godine, a za prijave će biti otvoren 15 dana od dana objave.

Kontakti za sva dodatna pitanja su:

-    Međimurska energetska agencija (MENEA) – www.menea.hr, tel. 040/395-560, 099/23-27-894, e-mail: info@menea.hr ;

-    Međimurska županija, -  www.medjimurska-zupanija.hr

Upravni odjel za gospodarstvo, promet i europske integracije –
tel. 040/374-238, e-mail: gospodarstvo@medjimurska-zupanija.hr  ili

Upravni odjel za prostorno uređenje i gradnju –