Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Objavljen natječaj za izradu županijske nagrade "Najvolonteri"

Datum objave: 15. rujna 2011.

NATJECAJI_2011
Međimurska županija, u sklopu obilježavanja Europske godine volontiranja 2011., po prvi puta će ove godine dodijeliti županijsku nagradu „Najvolonteri“. Temeljem toga, objavljen je Natječaj za izradu idejnog rješenja statue županijske nagrade za volontiranje.

Natječajem se nastoji pronaći najbolje idejno rješenje temeljem kojeg će se izraditi nagrada, koja će povodom Dana volontera 05. prosinca biti dodijeljenja najboljim volonterima Međimurske županije u 2011. godini.

Natječaj je otvoren do petka 14. listopada 2011. godine.

Za sve dodatne informacije obratite se u Upravni odjel za gospodarstvo, promet i europske integracije, kontakt osoba Melita Jambrović, tel: 040 / 374 - 238, e-mail: melita.jambrovic@medjimurska-zupanija.hr.

- natječaj (PDF)
- izjava o objavi (PDF)
- izjava o izvornosti (PDF)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content