Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

JAVNI NATJEČAJ za program potpora sektorima prerađivačke industrije za 2011. godinu

Datum objave: 15. rujna 2011.
OBAVIJESTI_2011
Vlada Republike Hrvatske, Ministarstvo gospodarstva, rada i poduzetništva, 10 000 Zagreb, Ulica grada Vukovara 78, objavljuje JAVNI NATJEČAJ za program potpora sektorima prerađivačke industrije za 2011. godinu.
PREDMET NATJEČAJA:

1. Predmet natječaja je dodjela financijskih sredstava Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za provedbu Operativnog programa potpora sektorima prerađivačke industrije za 2011. godinu u ukupnom iznosu od 100.000.000 kuna.

2. Sredstva su bespovratna i dodjeljuju se kao subvencija trgovačkim društvima sa sjedištem u Republici Hrvatskoj koja imaju 20 i više zaposlenih.

3. Potpora je namijenjena određenim sektorima prerađivačke industrije koji su u nadležnosti Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva. Navedeni sektori obuhvaćaju odjeljke prema statističkoj klasifikaciji djelatnosti RH iz 2007. (NKD-a 2007).

Cijeli tekst natječaja ojavljen u Narodnim novinama br: 103/2011

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content