katruza_LOGO

Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“ održao je 17. kolovoza  2011.  svoju petu sjednicu u ovoj godini.

Dodijeljeno  je šest   pomoći u  iznosu od   31.590,00,00 kuna. Pomoći su dodijeljene: podnositeljici zahtjeva – djetetu iz Hlapičine za provođenje rehabilitacije   u iznosu  11.400,00,00 kuna , podnositeljima zahtjeva iz  Lopatinca za specijalnu prehranu u iznosu od 2.000,00 kuna,  podnositelju zahtjeva iz Čakovca za kupnju lijeka u iznosu od 1.690,00 kuna, podnositelju zahtjeva iz Brezja  u iznosu od 9.000,00 kuna za kupnju lijeka i podnositelju zahtjeva iz Čakovca za kupnju pomagala u iznosu od 7.500,00 kuna.    

Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „ Katruža“   zahvaljuje obitelji  Ružić , te svima koji su novac za kupnju vijenaca  i svijeća kao sjećanje na  preminulu Mariju Ružić  uplatili Zakladi.

Zahvaljujemo   građanima, tvrtkama, ustanovama, udrugama , općinama i gradovima koji pomažu rad Zaklade te pozivamo sve koji su u mogućnosti,  da  uplatom članarine ili donacije  omoguće da i dalje možemo pomagati onima kojima je to najpotrebnije, bolesnima.  

MEĐIMURSKA ZAKLADA SOLIDARNOSTI
„KATRUŽA“