Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Župan razgledao radove na srednjim i osnovnim školama

Datum objave: 4. kolovoza 2011.

skole_nas

Međimurska županija će ove godine u obnovu srednjih i osnovnih škola uložiti gotovo 7 milijuna kuna. Ljeto je zbog praznika najbolje vrijeme za obavljanje tih radova a upravo sada oni su na vrhuncu.

Župan Međimurske županije Ivan Perhoč, direktor Međimurje investicije i nekretnine Ivan Vinković, te stručna suradnica u Upravnom odjelu za obrazovanje, kulturu i sport MŽ dr.sc. Blaženka Novak u četvrtak su obišli radove u čakovečkoj gimnaziji, Tehničkoj školi Čakovec, Graditeljskoj školi Čakovec i Osnovnoj školi Belica.

Razledavajući radove, župan Perhoč je naglasio da je jedan od prioriteta Međimurske županije stvaranje preduvjeta za kvalitetno održavanje nastave. Ovakva ulaganja možda pojedinačno nisu velika, no ukupno, riječ je o velikim sredstvima.

{gallery}2011galerije/Kolovoz_2011/Skole{/gallery}

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content