Međimurje Europska regija sporta za 2022.
2.2 °C
1020.0 hPa
42 %

2. Dani EU fondova

Datum objave: 30. lipnja 2011.

2._dani

U Hotelu Sheraton, Kneza Borne 2, Zagreb, 4. i 5. srpnja 2011. godine, u organizaciji Ministarstva financija i ostalih institucija iz sustava upravljanja programom IPA, održat će se informativno-edukativni događaj pod nazivom „2. Dani EU fondova“. Program će 4. srpnja trajati od 12 do 18 sati, a 5. srpnja od 9 do 15. sati.

Cilj "2. Dana EU fondova" je pružiti sveobuhvatnu i stručnu informaciju o mogućnostima korištenja sredstava iz aktualnog IPA pretpristupnog programa kao i budućih fondova EU, koji će Republici Hrvatskoj biti na raspolaganju nakon ulaska u Europsku uniju te podijeliti stručna znanja i iskustvo vezano za pripremu i prijavu projekata s potencijalnim korisnicima sredstava EU.

Predavanja će držati stručnjaci iz institucija koje su trenutno akreditirane za korištenje pretpristupnih fondova, a koje će imati značajnu ulogu i u budućim fondovima EU, a na predavanjima će također sudjelovati već postojeći korisnici kako bi podijelili svoja iskustva vezano za korištenje pretpristupnih sredstava EU.

Sudjelovanje na 2. Danima EU fondova je besplatno, a raspored predavanja, prijavnicu, kao i dodatne informacije potražite na Internet stranici Središnjeg državnog ureda za razvojnu strategiju i koordinaciju fondova Europske Unije.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content