Međimurje Europska regija sporta za 2022.
1.6 °C
1019.0 hPa
41 %

Slobodni festival - 8. i 9. srpnja u Čakovcu

Datum objave: 29. lipnja 2011.

proslogodisnji_SF_m

Peti Slobodni festival je dio projekta Transdisciplinarnost i novomedijske kulture u razvoju prekograničnog područja (NEW MEDIA CROSS-BORDER) u okviru IPA operativnog programa Slovenija-Hrvatska 2007 – 2013, te je sufinanciran od Europske unije i Ministarstva kulture, a održat će se 8. i 9. srpnja 2011. u Čakovcu u prostorima Autonomnog centra – ACT, Dr. Ivana Novaka 38.


Slobodni festival 5 poziva umjetnike, hakere, informatičare, aktiviste, ekologe,  stručnjake i hobiste iz raznih područja, na razmjenu znanja i vještina i razvoj ideja i projekata. Ovogodišnji Slobodni festival napravio je zaokret u konceptu i metodologiji i neće biti organiziran u obliku konferencije. Odabrano je 14 ideja i projekata vizionara s područja umjetnosti, održivog razvoja i ekologije, novih tehnologija, poljoprivrede, informatike i društva općenito koje će biti predstavljene. Sudionici Festivala će odabrati 5 ideja koje će se u toku festivala razrađivati u malim grupama.

Prijava na Slobodni festival 5 je obavezna. Sve informacije o programu i prijavama nađite na http://slobodnifestival.info.

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content