-2.1 °C
1031.0 hPa
77 %

Četvrta sjednica Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“

Datum objave: 16. lipnja 2011.

katruza_LOGO

Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“ održao je 15. lipnja 2011.  svoju četvrtu sjednicu u ovoj godini.

Dodijeljene  su četiri  pomoći u  iznosu od  cca. 15.000,00 kuna. Pomoći su dodijeljene: podnositeljici zahtjeva - djetetu iz Strahoninca   u iznosu  1.000,00 kuna za specijalnu prehranu, podnositeljici zahtjeva iz Kotoribe za kupnju lijeka u iznosu od 3.600,00 kuna, podnositelju zahtjeva iz Pretetinca za bolničku medicinsku rehabilitaciju u iznosu od 6.000,00 kuna i  podnositeljici zahtjeva – djetetu  iz  Nedelišća za troškove terapeutskog jahanja  u iznosu od  4.400,00  kuna.

Ukupno je u ovoj godini dodijeljeno pomoći u iznosu od   60.000,00 kuna.

Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „ Katruža“   zahvaljuje svima koji pomažu rad Zaklade te pozivamo  građane, tvrtke, ustanove, udruge , općine i gradove,  da  uplatom članarine ili donacije  omoguće da i dalje možemo pomagati onima kojima je to najpotrebnije , bolesnima.  

MEĐIMURSKA ZAKLADA SOLIDARNOSTI
„KATRUŽA“

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content