Sustav e-propusnica je suspendiran do daljnjega

Datum objave: 29. prosinca 2020.

Stožer civilne zaštite Međimurske županije obavještava javnost kako prema informacijama Policijske uprave Međimurske, policija ukida kontrolne punktove među županijama. Sustav e-propusnica je suspendiran do daljnjega.
Hrvatska gorska služba spašavanja uputila je iz Međimurja sedmero ljudi na ispomoć u Petrinju.
Javna vatrogasna postrojba i Dobrovoljna vatrogasna društva Međimurja su stavljene u pripravnost za odlazak na potresom pogođena područja.
Crveni križ će koordinirati prikupljanje humanitarne pomoći te će se uputiti poruka javnosti kad će se znati više informacija.
Zahvaljujemo svim našim građanima koji se javljaju sa željom da pomognu.